Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Súlyos fitymaszűkület! Körülme...

Súlyos fitymaszűkület! Körülmetéles?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok sulyos fitymaszűkűletem van ( lankadtan is csak félig jon hátra) Beszélni szeretnék olyanokkal akik korul vannak metélve (lehetőleg 20 év alatiak)

2017. szept. 10. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha lankadtan félig hátra tudod a fitymád húzni akkor nem csak a körülmetélés jöhet nálad szóba.De több orvost is érdemes felkeresni és megmondani hogy ha lehet a metélést szeretnéd elkerülni.


Szerintem szakorvost keress inkább fel és ha tudod inkább kerüld el a metélést

2017. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miert mi más baja lehet?
2017. szept. 10. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Fitymatágítás... jó sok lubrikáns és meres állapotban lehúzni amig engedi, megtartani, majd felengedni... legjobb autoeeotika közben...


Épp tegnao volt egy hosszas beszélgetésem egy olyan fiúval, akit 15 évesen metéltek körül a fékét is eltávolítottak, enyhe szükülete miatt, a szülei döntése gyanán...


Ma 29 éves, és romokban van a szexuális élete... mert totál nem érez semmi ingert a farkán... túl sokáig tart nála az orgazmus elérése... óvszerrel nem képes közösülni, mert semmit sem érez, hogy a lányok vedzekednek rá az ágyban, hogy élvezzen el... verni semmi kedve mert 45 perc kemény huzigálás után képes az orgazmusra...

2017. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

nyugodtan csináltasd meg, nem kell tartani későbbi problémáktól.


Szülőkkel keress fel orvost. Fél órás a beavatkozás

2017. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Ja persze... az egész családod avassd be... majd megnézegetik, még a stílust is kiválasszák, aztán pedig majd még álolgassák is a cuccod :-D
2017. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Van egy olyan érzésem, hogy a fentebbi, körülmetélés-ellenes hozzászólók nem metéltek. Én az vagyok, már a metélés előtt is aktív voltam szexuálisan, és tapasztalatból állíthatom, sokkal jobb fityma nélkül. Nem lesz érzéketlen egyáltalán, ha akarom, most is ugyanolyan gyorsan el tudok menni, mint előtte, és egyéb hátránya sincs. Fél óra a műtét, utána néhány nap valóban kellemetlen, de utána minden nap, minden közösüléskor örülni fogsz, hogy megcsináltattad.
2017. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Én is metélt vagyok csak nem tizen éves. Mekem is csak jó tapasztalatom van.
2017. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
szerintem se metéltesd körül magad... állandóan ki lesz száradva a makkod és elveszti az érzékét
2017. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Sokkal jobb, ha működőképessé teszed valahogy a fitymádat (márpedig a legtöbb esetben ez lehetséges), mintha levágatnád. Nem tudom mi ez a nagy rajongás a módosított pénisz iránt, meg a nagy lenézés a fitymás, normális pénisszel szemben, de betudom az illetők személyes rossz tapasztalatának a saját péniszükkel kapcsolatban...
2017. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!