Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Időközönként kisebesedő...

Időközönként kisebesedő hímvessző mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje észrevettem, hogy a hímvesszőmön a fitymafékemtől nem messze időnként kisebesedik egy 2-3 mm es foltban a bőr, aztán ez bevarrasodik és elmúlik, de rendszeresen megjelenik és mindig ugyanazon a helyen. Esetleg a maszturbálásnak lehet köze hozzá ? Mert altalaban mikor többször csinálom akkor jelenik meg legalabbis tobbszor akkor vettem eszre. Mitol lehet ez az egesz ?Elore is koszonom a valaszokat.

2017. szept. 20. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, bőven lehet, hogy kidörzsölöd. Használj síkosítót maszturbáláshoz!
2017. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kevesebbet kéne recskázni. Nem troll vagyok, komolyan mondom.
2017. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a maszti mennyisége okozza, hanem a módja. Ha úgy vered, hogy száraz és a kezed rátapad és mellette még szorítod is akár egy kicsit is az bizonyos maszti szám után sebbel jár. Ha nem szorítod meg nedvesen vízben vagy krémmel bekenve nem okoz kisebesedést.
2017. szept. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!