Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés műtét után hogy...

Körülmetélés műtét után hogy történik az éjszakai magömlés?

Figyelt kérdés
Szerintem ha telítődik az ondó, akkor egy idő után magától kijön az ondó (nekem tuti egy hét után jönne magától éjszakai magömlés keretében). Na most ha műtöttek, akkor ez hogy történik? Nem lesz baj ebből, seb tekintetében?
2017. szept. 22. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Kötés lesz rajta,ha meg már le lehet venni,akkor meg teljesen mindegy lesz,hogy ráfolyik az ondó mert víz is fogja érni.
2017. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Csak durva fitymaszűkület esetén szükséges a metélés.
2017. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy hány éves vagy és tizenévesként beszélsz-e magömlésről. Mert akkor valóban valószínűsíthető lenne. Viszont az ejakulációhoz kellőképpen meg kell duzzadnia a pénisznek és ez a varratokkal nem igazán lehetséges. Nagyfokú erekciónál fájdalom jelentkezik és ez elmulasztja a nemi vágyat.

Én viszont huszonéves koromban csináltattam meg, ami által éjszakai magömlésről nem beszélhetünk és a fájdalom miatt nem jutottam el nagyobb erekcióig. 3 hét után masztiztam és akkor hatalmas adag sikeredett. :D

2018. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!