Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire súlyos ez a szűkület...

Mennyire súlyos ez a szűkület csak körülmetélés marad megoldásnak?

Figyelt kérdés
Az egy dolog hogy olyan fitymaszűkületem van hogy lankadt állapotban sem lehet felhúzni a bőrt de ami a nagyobb baj hogy pisilni sem tudok olyan szűk hogy a pisi is alig jön ki minden pisilés naromi nagy erőlködés lejár és a fitymán felduzzadt visitor Tisza erős hasprést kell alkalmazni
2017. szept. 22. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez vélhetően egy súlyos szükület!


keress fel urológust, aki megnézni és elmondja, hogy milyen megoldások léteznek a problémádra.

2017. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon súlyos szűkület,szinte azonnal orvos kell hozzá .
2017. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sok éve így szenvedek már vele és mi lehet a megoldás errre
2017. szept. 23. 08:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Mielőbb menj el urógushoz vele,ha màr a wc-zés is nehèz miatta,beutaló nem kell és 14 éves korodtól elmehetsz egyedül.


Hány éves vagy?

Sürgősen menj el urológushoz.

2017. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez valóban szűkület, akkor még gyulladással is járhat, hiszen a smegma nem tud távozni, gyulladást okozhat, ami meg fitymaduzzanatot, szűkületet "eredményezhet". Van olyan megoldás is, amikor apró bevágásokat alkalmaznak a fityma pereménél.
2017. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
38 éves vagyok és semmi gyulladás kellemetlen érzés nincs. Egy orvos azt mondta egyszer hogy azért nincs mert valószínűleg le is vann tapadva és emiatt nem tud képződni semmi dolog ott.
2017. szept. 23. 14:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Sürgősen menj el urológushoz


Ha már 20 éve ilyen akkor lehet mégse olyan sürgős az eset..

2017. szept. 23. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Azert engem csak zavarna, hogy x eve szukuletem van, 20 perc alatt megoldjak
2017. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát en is voltam ilyen helyzetben ... 19-20 évesen ,nekem pl.zavaró volt sex közben, ezert tanácskoztam az urologusal és végül körűlmetélés mellett döntöttem , a mütét 45p volt. Levetközés aztán hopp az asztalra ,jött 6 szurás a tövébe azután már ment a szabdalás..... legdurvább hogy privátnál voltam vajdaságban (300eu) ezert semmi eltakarás nem volt ugyhogy végig néztem az egészet... az elsö 5 perc után már semmi félelem nem volt bennem ,még jót beszélhetünk az orvosal meg a növérel közben ki hol nyaralt :) mütét után haza is vezettem kb20km. A felépülés kb 2 hét volt,mivel ugy volt fáslizva hogy hagytak egy kis nyilást tudjak vizelni azal sem volt gond persze kicsit kelemetlen volt meg aztan erzekeny is 4 nap meg 3 kötés csere után kamilla tea mosás naponta. es 3hét után már lehetet használni :D persze igy sokal tovább is birom (kevésbé érzékeny a mak) meg tökéletesen meg vagyok elégedve vele.Ugy hogy ha más nem segitet fel a fejjel és hajrá.
2017. okt. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha az orvos azt mondta le van tapadva a fitymád,akkor nem kell körülmetélni,akkor a letapadást fel tudják tépni,de magán orvoshoz menj,mert nem kellemes művelet.


A lényeg,hogy menj el orvoshoz,akár több véleményét is kérd ki,de kezeltesd,mert csak rosszabbodhat.

2017. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!