Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez szerintetek is HPV fertőzés?

Jocika147 kérdése:

Ez szerintetek is HPV fertőzés?

Figyelt kérdés

És,a HPV által okozott egy vírusfertőzést kaptam el?

Szóval kb 4-5 hónapja kezdődött(amiket most leirok nem tudom hogy van e köze hozzá mint előzménynek) előbb a karomon jott ki piros foltok először 1 aztán végül 3 folt ami menten végig viszketett és piros volt, hamlott a borom. Ez kb 2 hónap múlva megszűnt de a vége elott a himvesszon kezdett el először csak egy pici kis seb keletkezni majd nagyobb területen ugyanazt produkalta mint a karomon(hamlas,viszketes,kisse nedves is volt a bőr azon a területen.. ezt kenegettem meg a karomat ks közben pimafucort kremmel.(zold-feher tubusos). Ez előbb a himvesszomon majd később a karomon is teljesen megszuntette a problémát.. aztan ra pár héttel, es most jon a lényeg, amiert a kérdést irom, pici apró feher/borszinu ilyen kis foltok jelentek meg, a makk alatt(nem a makk alján es nem is az alsó peremén.) Hanem ahogy a himvesszon felhuzom a bort es alatta. Ezekbol a pottyokbol mar sok van es egyre nagyobbak , es a számuk is nő.. ilyen kis hus szerű kinoves ez igazából, a neten azt írjak, ez genitalis szemölcs , amit a HPV okoz, néztem kepeket,es ugyanúgy nez ki az enyem is.. barátnőm is van es o is mostanában feher folyásra,viszketesre, picit sebes teruletre panaszkodik a hüvely területén... Nem tudtam hogy ez a bajom ,ma olvastam utána mert meglattam újabb pottyoket ,egyet már a here területén is.. nagyon meg vagyok ijjedve. Azt olvastam hogy a hpv nem gyógyítható, csak az altala okozott fertőzés, ez ki ujjulhat. Meg azt is hogy az emberek 80℅a ezzel a hpv vírussal fertőzött. Mégis mennyire komoly a baj??? Mi lesz ezután.? En elmegyek hétfőn az urológiara, kivizsgalasra. A baratnom is mondta, elmegy nőgyógyászhoz.


2017. szept. 28. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Kép nélkül látatlanban nem lehet megállapítani. Csatolj képet.
2017. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsőre nem

HPV-re tippelnek hanem tripperre.

A HPV-s férfiaknak nincs tünetuk . Talán 100\1-nek.

2017. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!