Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület > Valakinek...

Fitymaszűkület > Valakinek van olyan orvos elérhetősége aki nem HENTES és nem egyből a TKM-t erőlteti? HSZ-ben a történetem!

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 20:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon sokat olvastam a témában már , úgyhogy nagyjából képben vagyok mi hogy merre meddig....

A történetem:

Tavaly észrevettem hogy elég nehezen megy a maszturbáció , mert nem merev állapotban elég nehezen mozgott a fitymám > OK , irány az urológia. Megvizsgáltak megállapították hogy rövid a fékem és valószínű egy TKM (teljes körülmetélés) is szükséges , természetesen ezt elutasítottam viszont a fék átvágást elfogadtam. Műtét megvolt nagyon szépen is sikerült , viszont nem lett tökéletes a dolog , valószínű sokáig húztam a dolgot (utólag már bánom)és a rövid fékes maszturbáció miatt (nem volt szexuális partnerem) lett egy relatív fitymaszűkületem.

Hogy milyen szintű?

Lankadt állapotban észre sem venni semmi , fél merev állapotban szintén ok , viszont mikor teljesen merev a szerszám akkor keletkezik egy bőrgyűrű ami kicsit szorít , és ami rosszabb hogy elég ronda szegénykém.

Szuper...irány vissza urológia > igen bebizonyosodott > fitymaszűkület , egy kb fél centis részen látszik is a heges rész (nem sebes , nincs berepedve , szimplán ki van fehéredve)

Irány vissza urológia > természetesen egyből TKM-et javasolt amit elutasítottam!!! Elmentem egy fizetős magánrendelésre , ott is TKM-et javasoltak , de mielőtt döntök felírtak egy szteroidos kenőcsöt (Ftorocort) , azt mondta a doki hogy kenegessem a fehér részt egy hónapig reggel-este.

Ma voltam kontrollon , valamennyi javulás van , viszont ugyan úgy ott van az a bizonyos gyűrű! Hosszasan beszélgettem a dokival hogy most mi legyen , természetesen 1 válasz volt: TKM , ma szintén elutasítottam , meséltem neki a bemetszéses dologról , illetve a részleges metélésről , mindkettőre azt mondta nem fogja megoldani a problémát mert hogy vissza fog szűkülni.

Természetesen hajthatatlan vagyok és ragaszkodok ehhez a kis darab bőrhöz így mondtam hogy rendben köszönöm a segítséget és eljöttem. (20! ezer forintomba került)

Jelenleg ha skálázni kellene a szűkülete akkor 2 est adnék rá.(10 es skálán , 10 es a legdurvább) Teljesen merev állapotban is lejön makk alá csak szorít az a gyűrű (szexuális együttlétnél nem vettem észre komolyabb panaszt azon kívül hogy érezni hogy szorít alul és nem esztétikus ahogy kinéz)

Esetleg tudnátok olyan dokit ajánlani (akár fizetőst is) akinek VAN tapasztalat az ilyen plasztikai eljárásokban és nem egyből ezt a barbár módszert alkalmazza?

Ha nem jönne le lankadtan sem akkor azt mondom ok legyen TKM, de szerintem az én állapotom ezt egyáltalán nem követeli meg.

Esetleg olyan "bajtárs"véleménye is érdekelne aki átesett már bemetszésen vagy részleges metélésen hogy valóban megoldotta-e a problémát vagy a vége ugyan úgy TKM lett.

2017. okt. 3. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Szia!

Én rövid fitymafék és fitymaszűkület miatt voltam urológián Debrecenben még 4 éve. De a műtétem el lett rontva, ezért nem javaslom hogy elsőre orvoshoz fordulj!

A történtek miatt lelkileg nagyon magam alatt voltam. Kicsit később találtam a neten egy ebben a témában eléggé járatos tanácsadót, de nem foglalkoztam vele, aztán csak nem tudtam jobb megoldást, nem akartam még egyszer hogy elrontsák az orvosok, és miután sokan dicsérték, írtam neki és válaszolt. Az index fórumon is megtalálható EE|33 felhasználónéven. Őt ajánlom neked is! Nagyon segítőkész volt, és mindazt amit az orvos csúnyán elrontott azt sikerült a segítségével kijavítani, ráadásul a végeredmény szép is lett. Utána a fitymaszűkületem is meg lett oldva körülmetélés nélkül, és nem szűkült vissza se. EE minden megoldási módját ismeri a szűkületnek, lehet neked is tudna segíteni, hogy elkerüld a körülmetélést. Azt javaslom vedd fel vele a kapcsolatot! Szerintem az index fórumon ritkán ír, de a fityma.net oldalon biztos megtalálod, ott tudsz is neki írni!

2017. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát EE|33 oldala amit az előző kommentelő megadott az sajnos már nem működik, de viszont az index fórumon van egy profilja abban meg van adva egy közvetlen elérhetőség is azon nekem is sikerült megtalálnom! És nagyon hálás vagyok neki mert több urológus csak a tkm- et eröltette, EE viszont megmentette az egész fitymámat! Pedig elég súlyos volt nálam a probléma!

Nagyon jó módszerei vannak, a fékalávarrás mint lehetőséget csak nála találtam meg, mert orvosok ezt nem végzik, nem tudom miér ő meg nagyon szépre csinálta! Rengeteg eljárást ismer részletesen mindent el is magyaráz még mielőtt bármi történ ne! A bemetszés pedig egyáltalán nem lett ronda, nálam erre is szükség volt, és alig emlékeztet valami arra hogy hozzá lett nyúlva a fitymámhoz, annyira szépen begyógyult, persze az fontos, hogy mindenben kövesd, amit mond, ne a saját fejed után menj! Az urológusok azért ijesztegetnek azzal hogy ronda lesz, mert nekik a körülmetélés egyszerűbb, egyáltalán nem motiváltak én meg olyan embert kerestem,aki kihívásként tekintett a reménytelennek tünő helyzetem re, mert énnekem sehogyse jött hátra a bőr a péniszemen, lankadtan se, csak ennyit tudtam. Hogy mi van alatta azt nem! És egyetlen orvos nem akarta elvállalni hogy, csak azt sulykolták hogy ezt metélni kell, más esélyem nincs! És most tessék, a fitymám teljes egészében hátrahuzható lett, nem szűkült vissza a bemetszéseknél és a fékkel együtt az egész szép is lett! Hála EE-nek!:D

És kezdettől fogva rendes volt velem és emberként kezelt, élőben egyáltalán nem olyan mint ahogyan sokan a háta mögött leföstik őt, nagyon korrekt és megbizható csávó, úgy hogy ha fontos hogy jó kezekbe kerülj és az legyen amit te akarsz ne az amit az orvos, akkor mindenképpen keresd meg! Akár fitymaletapadás, akár fitymaszűkület akár rövid fék a probléma, EE tudja hogy kell megoldani úgy hogy elégedett légy, nem árul zsákba macskát, csak meg erősiteni tudom amit az előző ír! Szoval ha biztosra akarsz menni szerin tem te is őt keresheted!

2018. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!