Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korotokban kezdtetek...

Hány éves korotokban kezdtetek el kopaszodni?

Figyelt kérdés
Én szerintem olyan 20 körül.
2017. okt. 7. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is 20-25 körül. Utána rendbe jött a hormon háztartás és teljesen rendben van a hajam.
2017. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 60 felett.
2017. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Visszanőtt vagy mi? Nekem azt mondja a fodrászom, hogy ez genetika. Fogalmam sincs, hogy a apám kopasz volt-e már ilyen idősen, habár szerintem nem, mert ahogy néztem régi képeket, amin együtt vagyunk rajta (baba korom) ott hosszú, vállig érő haja volt. Mondjuk megörökölhettem nagyapámtól vagy dédapámtól is, de szerintem nagyapámnak is dús haja volt fiatalkorában (kép alapján). Mit csináljak menjek ezzel orvoshoz? Engem baromira zavar, de úgy érzem a doki hülyének nézne, hogy ilyen bagatel dolog miatt kell foglalkoznia velem, mikor a váró tele van diskuráló 60 év feletti nénivel.
2017. okt. 8. 08:36
 4/5 anonim ***** válasza:

apád, nagyapád....anyukád nem volt?

Mert valószínű tőle örökölted, nála is majd csak akkor lehet észrevenni, amikor eléri a változó kort.

És ne is akarj csinálni vele semmit, ez a nemi hormonok miatt van, kasztráltathatod magad, gyógyszerekkel is, abban az 1 esetben nem elszel kopasz. De még úgy is, csak lassabban.

2017. okt. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fentebb leírtam, hogy ilyen idősen egyikük sem tűnt kopasznak, mivel hosszú, vállig érő haja volt apámnak is pl. Most már kopasz, de lassan 49 éves
2017. okt. 10. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!