Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez micsoda? Normalis?

Ez micsoda? Normalis?

Figyelt kérdés
Ejjel hallani a szomszed tv-jet es ezert fuldugot szoktam hasznalni, tegnapelott nagyon hangos volt, es apro hangok atszurodtek a fuldugo nis. Ma viszont nem tv-zett, megis, mikor felvettem a fuldugot, hallottam, ilyen apro duruzsulasokat, mintha a tv-t hallanam meg mindig, de mikor kivettem, nem hallottam h menne a tv. Ez ilyen utohatas, erzeki csalodas, vagy skizofrenia? Nem utobbi, ugye?

2017. jan. 13. 07:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagyon elromlott a kedvem emiatt, iszonyúan lehangolódtam, hogy valami baj lehet.
2017. jan. 13. 08:29
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyi még hozzátartozik a történethez, hogy tipikus bolhából elefántot csinálok. Egyszer azért, mert láttam, hogy valaki eltakarta az orrát, mikor beszéltem, azt hittem több évig, hogy olyan büdüs a szám, hogy 10 méterre is lehet érezni, pl a metróban. Csak kb 5 ember nyüstölése volt elég, hogy elhiggyem, hogy nem büdös a szám.
2017. jan. 13. 08:40
 3/10 jeverezi ***** válasza:
akusztikus hallucinációnak nevezik! Irány az orvos
2017. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 jeverezi ***** válasza:
ja és pszichiáter szakorvoshoz menj! Ez nem bolhából elefánt hanem súlyos tünet amely kezelésre szorul! :(
2017. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem eltúlzod! :D Jártam már fizetős pszichológusnál, és egyértelműen megmondta, hogy nincs semmi bajom! Nem konkrét hangokat hallok. Dugtál már füldugót a füledbe? Szóval azért ismeretlenül ne csinálj diagnózist, ember, meg s*gget se a szádból!
2017. jan. 13. 13:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Most kb depresszioba estem, es tok rosszakat gondolok magamrol. Pedig eddig kinkeservesen sikerult elernem egyedul, hogy nincs semmi bajom, es boldog voltam. Igazabol magamnak koszonhetem, hogy idgenek velemenyere akartam hagyatkozni, most meg a legerzekenyebb ponton belemszur egy idegen. Aki nem isi ismer. Pszicholoussal tobb honapba kerult, mire vegre beismertek magamnak is hogy semmi bajom, erre jossz te, es elrontod az egeszet. Szerintem ez a forum baromsag. Nem lehet tavolrol diagnozisokat leirni masokrol, raadasul tokre felre lehet vezetni egy lelkileg labilis embert. Peldaul egy hipochondert. Aki ebben a forumban masoknak tanacsot ad, esetleg tenyle. Beteg emberek ek, az hatalmas felelosseget vallal magata. Negativat soha ne irjatok, tavdiagnozisokat meg felejtsetek el. Baratnomre kellett volna hallgatnom, hogy ne irjak ide, felvallrol veszik a valaszadast es csak magamat rongalom majd. Hat nem. Ide tobbet nem irok.
2017. jan. 13. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Mielőbb fordulj orvoshoz.

Én használok füldugót de ilyet nem tapasztaltam. Jobbulást!

2017. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dehat mar irtam, hogy voltam pszichologusnal. Gyogyszert meg en biztos h nem fogok szedni. De megint egy ketsoros valaszt kaptam... Neked nem szokott sipolni a fuled, mikor a fuldugot hasznalod?
2017. jan. 13. 17:36
 9/10 anonim válasza:
Milyen választ vársz itt? Távdiagnózist? Elég régóta használok füldugót, de ilyet sose tapasztaltam. Szerintem nem normális.
2017. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már a válaszaidból is az látszik, hogy valami nem oké. Irány a pszichiáter.
2017. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!