Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális e 19 éves korban hát...

Normális e 19 éves korban hát szőrzet? Mostanában vettem észre elég rendesen meg lepődtem rajta.

Figyelt kérdés

A vállaim is szőrösek meg a hátam is.

Eddig a mellkasom meg hasam mindig borotváltam.

De most akkor a hátammal is ezt tegyem?

Ti hogy szoktátok vagy ti egyáltalán borotváljátok?

Hátam válltól lefele kezd nőni a sötét szőrzet titeket zavar? Vagy olyan aki kb egy idős velem és hasolnó a szőrzete?



#férfi hormon #Hát szőrzet
2017. okt. 10. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyre jobban jön rajtad ki a férfias jelleg .Nincs mit meglepődni ezen .
2017. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintetek erről a nők mit gondolnak vissza taszítónak szörnyűnek tartják? a hát váll szőrzetet?

Mert olvastam olyat is hogy ez inkább a közép korúaknál jellemző és hogy ez lehet daganatos is meg hogy kórós szőrnövekedés is ami pénisz nagyobbodást illetve nőknél csikló meg nagyobbodás okoz

2017. okt. 10. 17:12
 3/15 szamo77db ***** válasza:
Szerintem a szőrnövekedés normális. Az, hogy mit csinálsz vele, a te döntésed. Én sehol nem borotválom magam az arcomon kívül.
2017. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Mert szerintem az se mindegy
2017. okt. 10. 17:18
 5/15 anonim ***** válasza:
Azzal a nővel úgysem fogsz összejönni, akinek ez nem tetszik. Normális nőket nem a testi jegyek érdeklik elsősorban, hanem a férfi, mint olyan, aki mellett biztonságban érezhetik magukat és leendő gyerekeiket.
2017. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó nyilván de nem a 16-25 évesek gondolkoznak gyerek nevelésen idősebb korban természetesnek mondható ezek a férfi jellegek de szerintem valami hormon probléma is állhat a háttérben. úgy hogy mi előbb orvoshoz fogok menne ezekkel a panaszokkal . EZ lehet egy komoly betegsége szövődménye vagy jelei is .
2017. okt. 10. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen komoly betegségre gondolsz
2017. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
[link] egyébként régen túl súlyos voltam 105kg 16.5fél évesen 18éves koromra lementem 88kg most 95kg vagyok 19 évesen de itt le vannak irva a kórós szőrnövekedés tüneteinek.
2017. okt. 10. 20:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, olvasd el az első mondatot a szövegben, amit belinkeltél! A betegség, amitől tartasz, az csak nőket érint. Férfiaknál az erős testszőrzetet nem tekintik betegségnek, legfeljebb kozmetikai problémának.
2017. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
értem én azt de férfiaknál is előfordulhat ilyen probléma.
2017. okt. 10. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!