Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedés közben nagyon erös,...

Merevedés közben nagyon erös, görcsös gáttáji fájdalom. Volt kár valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Ha elalvás elött maszturbálok, akkor a leggyakoribb. Éjjel arra kelek, hogy mintha görcs lenne a prosztatám tájékán, és fáj a merevedés. Urológus se nagyon tudott rá mit mondani. Volt már ilyen valakinek?
2017. okt. 12. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek tipikusan prosztata problémára utalnak. Esetleg gyulladás lehet. Hány éves vagy?
2017. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, de már több éve tart.
2017. okt. 12. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az életkorod alapján mindenesetre a megnagyobbodás még nem jön szóba.

Vizelet vizsgálat, tenyésztés, UH volt?

2017. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tipikus prosztatagyulladás. Urológus meglátogatása, nagyon sürgősen. Nem kell beutaló, csak elmenni a rendelésre.
2017. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldon tanulok, igy nehezebb. De elmondhatom, hogy otthon tobb urologusnal is jartam. Mindenhol ugyanaz tortent: prosztatavizsgalat -> nincs megnagyobbodas -> ondotenyesztes -> nincs eredmeny. Vagy kijott valami bakterium, ez esetben ket het antibiotikum, majd rovid idon belul ugyanolyan rossz minden. Nagyon elegem van, attol felek, hogy sose lesz reszem normalis szexben. Igy nem tudom elvezni.
2017. okt. 12. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
as #5: pedig prosztatagyulladásnál a mirigy gyakori ürítése a javasolt. A mirigyes szervekben a baktériumok könnyen meglapulnak, akár betokozódott formában, az antibiotikumok sem hatnak 100%-san, ezért kell mechanikai módszereket is bevetni.
2017. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden ejakulálás után egy darabig sajogva fáj, ha merevedésem van. Azonkívül a húgycsövem is éget, viszket belülröl végig. A makkom meg érzéketlen. Ki fogok egyáltalán gyógyulni ebböl valaha? Most is csináltam vizeletmintát, és negatív lett...
2017. okt. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!