Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valamilyen orvosi megoldás...

Van valamilyen orvosi megoldás arra, hogy férfiként ne lehessen gyerekem?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok. Már elég régóta eldöntöttem, hogy nem akarok gyermeket nemzeni. Van valami megoldás arra, hogy a nemi működésem megmaradjon, csak ne legyek nemzőképes?

2017. okt. 18. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Vazektómiának hívják. Elvágják a két ondóvezetéket. Bejelented, hogy nem akarsz többé gyereket, aláíratnak erről veled egy nyilatkozatot, majd hagynak fél évet gondolkozni. Utána megint aláíratják veled, hogy nem akarsz gyereket, majd megint fél év szünet. Ha utána még mindig kiállsz e baromság mellett, akkor elvégzik a műveletet. A hormonális működést nem befolyásolja, egyszerűen nem fog többé spermium kerülni az ondóba, azaz terméketlen lesz minden ejakuláció.
2017. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, ez jól hangzik! Köszönöm a gyors választ!
2017. okt. 18. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Na ez túl egyszerű lenne ahogy az 1 leirta .Te még nagyon fiatal vagy ehhez,és még gyereked sincs .

Kérvényezni kell a dolgot,és min. 40 felettinek kell lenni .

Külföldön lehet hogy be vállalja 1 doki,jó pénzért,de itt nálunk miattad senki sem koctáztatja az állását .

2017. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az én döntésem? Ha én úgy döntök, hogy nem akarok utódot nemzeni egy olyan világban ami bármelyik pillanatban elpuszulhat, egy olyan Földön amit parazita módon használunk, pusztítunk akkor az az én döntésem, ki korlátozhatna benne?
2017. okt. 18. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A 40 év vagy 3 gyerek csak régen volt feltétel.
2017. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma már 18 a korhatár, nem 40. Műtét helyett, ha tudsz egy kicsit várni, vannak alternatívák, csak még sok kísérleti fázisban. Most éppen nem ugrik be éppen mit fecskendeznek az vezetékbe, olvass utána
2017. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A legbiztosabb végleges férfi fogamzásgátlás:

-nagyteljesítményű hajszárító alkalmazása a heréken. VIGYÁZAT, ÉGÉGVESZÉLY!

2019. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!