Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ssri. Antidepresszáns korai...

Ssri. Antidepresszáns korai magömlés megoldására?

Figyelt kérdés
Az is igaz, hogy csak eleinte működik, miután a szervezet megszokja a szert már nem nyújtja el olyan mértékben az orgazmusig eltelt időt?

2017. okt. 24. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

a korai magömlés nincs, csak türelmetlenség..egy igentürelmes barátnő a legjobb megoldás...a kémiai gyógyszerek szart sem érnek.


(amúgy ne szégyelld, mert az evolúció találta ki a korai magömlést..ezért szaporodik az emberiség ennyire)


úgyhogy neked ügyesebbnek kell lenni, no és a barátnőnek. análba még nem baj, de vaginába már nem árt a lassítás..

2017. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Anafranil (klomipramin hatóanyag)

Teljes mértékben igaz, hogy a dózist idővel emelni kell ugyanannak a hatásnak az eléréséhez még akkor is, ha kizárólag szex előtt szeded.

Nálam ez a 25 mg tablettának a fele 4-5 órával szex előtt, akármeddig el tudom húzni és az orgazmus is sokkal jobb. Idővel (1-2 hét) viszont már a teljes 25 mg kell (annak minden mellékhatásával együtt: hányinger, szédülés, szájszárazság,idegesség,fogvicsorgatás, ami a fél adagnál nincs), ilyenkor tartok egy hetes szünetet és kiürül, megint jó lesz a fél 25-ös tabletta.

2017. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Mint a betegtájékoztatóban láthatod, ezek a készítmények szedésük alatt zavart okoznak a szexuális életben, teljesítőképességben...

Amíg szeded, a betegtájékoztatóban leírtakkal számolni kell.

2017. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
A legnagyobb hülyeség lenne pszichés tudatmódosító gyógyszereket szedni erre a problémára. Ha rászoksz, később az elvonás borzalmasan szar lesz. Jobban jársz, ha inkább minden szex előtt kivered, akár kétszer is. Nem trollkodok, komolyan mondom.
2017. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Aki nem szenved emiatt, az könnyen okoskodik azzal hogy lassíts, verd ki, válts pózt és a szokásos hülyeségek.


1. Ha kivered akkor a vágy is csökken és úgy a szex is rosszabb. Kedv nélkül töcskölni nem nagy élvezet.

2. Ha állandóan arra kell koncentrálni hogy ne durranj el, az megöli az erekciót.

3. Az állandó pózváltogatás miatt a partner sem fogja élvezni a szexet.

4. Az Anafranil semmiféle tudatmódosító hatást nem okoz kis dózisban, ellenben a korai magömlésben szenvedőknek áldás. Aki nem szenved ettől az sosem foghatja ezt fel, nekem pl az életem változtatta meg gyökeresen, hogy nem durranok el 2 perc alatt, hanem én irányítom az orgazmusom. Nem ez a gyógyszer lényege? De.


Az csak bónusz, hogy valami földöntúli élvezet Anafranil mellett az orgazmus, kb a normál érzés tízszerese. Az erekcióm is jobb. A tény hogy még legális is, olcsó is, csak még jobbá teszi. Az alacsony dózis még a szervezetet se terheli és nem kell folyamatosan se szedni, sőt. Ha folyamatosan szeded kb lehetetlenné válik az orgazmus. Ha alkalomszerűen, csak a pozitív hatások jönnek elő.


Aki pedig nem ért hozzá, nincs tapasztalata, az ne ossza az észt a témában.

2017. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

#5 Nagy szerencse,hogy te értesz hozzá..

Kellene a fenének egy olyan "férfi",aki nem képes kontrolállni magát,hanem inkább gyógyszerekhez nyúl.


A sok gyorstüzelő gagyiság,most nyilván engem is le fog pontozni..a baj az,hogy az a tényeken nem változtat.

Egy nő szemében,ugyanúgy semmit sem értek,egyáltalán nem tudjuk férfiként kezelni az ilyen gyenge embereket,akik nem képesek irányítani a testüket,és inkább gyógyszerfüggők lesznek.

Szóval,aki gyenge és fél perc alatt ellövi a patront,az nyugodtan pontozzon le.

2017. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

"Kellene a fenének egy olyan "férfi",aki nem képes kontrolállni magát,hanem inkább gyógyszerekhez nyúl."


És ez is bizonyítja, hogy le se szarod az ebben szenvedő férfiakat, csak idejöttél trollkodni. A te válaszod értéktelen és ennek megfelelő százalékon áll. Én működő megoldást adtam a problémára, hiába hisztizel itt.

De majd ha neked lesz valami problémád amivel elhajtanak, jusson eszedbe mindez. Ezerszer inkább szedjen valaki gyógyszert a problémájára ami segít, mint legyen valaki troll, amin nem lehet segíteni.

2017. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Ennyi "nagyszerű" válasz után képtelenség jobbat írni .

Pontosan úgy értékeltem,pontoztam is ,ahogy az én válaszaimnál is lenni szokott .Én nem a zöldre hajtok,mint az előzőek .

2017. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!