Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak gátolt ejakuláció...

A barátomnak gátolt ejakulációs problémája van. Hogyan vezessem fel neki, illetve mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Csak két hónapja vagyok együtt a barátommal, nemrég megvolt az első együttlét. Minden rendben ment, az erekciójával nem volt probléma, viszont képtelen volt eljutni a csúcsra. Először azt gyanítottam hogy még szűz volt, azonban már legalább tíz aktuson vagyunk túl és eddig kétszer vagy háromszor sikerült normálisan elélveznie, sokszor szájjal-kézzel kell befejeznem a dolgot vagy még úgy sem tudom. Akárhányszor felhozom csak vonogatja a vállát hogy neki ez nem fontos, a lényeg hogy nekem legyen jó. De valahogy két és fél óra után már nekem sem valami élvezetes és rosszul érzem magam amiatt hogy nem jut el a gyönyörig. Gyanítom hogy ennek valami lelki oka lehet és szakember segítségével leküzdheti, viszont tartok tőle hogy megharagszik rám vagy csak még nagyobb kárt teszek benne ha rárontok ezzel. Ötletek hogy hogyan segíthetnék neki?
2017. nov. 1. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy meleg.
2017. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Egyáltalán nem biztos, hogy lelki okai vannak.

Az is simán előfordulhat és elég gyakori sokat maszturbáló fiatal fiúk körében, hogy annyira a keze által keltett ingerekhez van hozzászokva, hogy más módon nem tud elélvezni. Erre meg csak egy jó tipp van, hogy ne maszturbáljon, hanem legyetek együtt sokat és átáll majd a teste már ingerekre.

2017. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon vonzodik hozzad. Tegyel.fel egy felcsatolhatot es lehet a plafonra is fog elvezni:D
2017. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is az a probléma megoldása,amit a 2-es ír.
2017. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet sokat maszturbálni, (önkielégítést végezni) csak pont annyit, amennyire az illetőnek éppen szüksége van. A mi társadalmunkban az emberi élet egészét tekintve az átlagos ember túlnyomórészt önkielégítés végzésére van kényszerítve. Nyilvánvaló, hogy ezt az időt mindenki igyekszik a legrövidebb időre csökkenteni, hogy minél előbb túl legyen rajta, ezért ebben a formában tud a legkönnyebben eljutni ehhez az állapothoz. Így az "igazi szex" hosszú távon nem is ad tökéletes örömöt, csak egy nyűgös koreográfiát a magömléshez.
2017. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!