Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pro nutrition pro mass alap...

Pro nutrition pro mass alap 1.6 kg-os tömegnövelőt akarok szedni.15 éves vagyok. Lehet valami rossz mellékhatása?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A te korodban semmilyen tömegnövelő nem tesz jót .Nagy árat fizetsz érte majd !
2013. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

A cukorevésnek (merthogy a tömegnövelő az cukor, egy kis olcsó-ócska fehérjével) ?


Igen, szét fognak rohadni a fogaid, elhízol, cukorbeteg leszel, de még a rákos betegségek sem igazán jöhetnének létre cukor (vagy keményítőevés) nélkül. Tehát lehet mellékhatása, ezért nem ajánlja senki hogy EGYÉL CUKROT.


De ez a mellékhatás nem ettől a pár kiló cukortól lesz, hanem majd életed során valamikor, ha állandóan ilyen jellegű kaját eszel.

2013. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez volt a leghülyébb válasz amit eddig hallottam. A tömegnövelő az por és vizzel keverve kell inni, hogy rohadnának el a fogaim ?? Nem rágom, hanem iszom. Látom nekem kellett téged felvilágositani...
2013. márc. 7. 06:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Utána olvasva étrend kiegészitőnek tűnik .Összetételében semmi olyat nem láttam ami káros lenne az egészségre .

Káros ,vagy valamilyen mellékhatása lenne,nem volt írva .Ennek alapján törölném is 1 es válaszomat.Ez nincs összefüggésben a hormon háztartással .Összetétele nagyon sok étrend kiegészitőben megtalálható .

2013. márc. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2013. márc. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!