Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha már nincs máshol hely, oda...

Ha már nincs máshol hely, oda szoktatok állni két ember közti piszoárhoz is?

Figyelt kérdés
Inkább illik kihagyni egyet?
2017. nov. 3. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
természetesen
2017. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene kihagyni?
2017. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18:40: Ha van tbb szabad is, én mindig hagyok ki, sohasem állok közvetlenül mellé senkinek.
2017. nov. 3. 19:12
 4/5 anonim válasza:
Ha több szabad piszoár van , akkor úgy állok be hogy kihagyok minimum egyet.Ha nincs máshol szabad hely akkor simàn beállok,mert ezért van ennyi s ez a természetes.Ha valakit ez fusztrál,akkor az hasznàljon fűlkét szerintem.
2017. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is beállok, ha kell


Egyszer megesett velem, egyetemi mosdó, 3 fülke foglalt, 4 piszoár közül a két szélső foglalt, beálltam az egyik srác mellé, mert már nagyon kellett... addig beszélgettek, utána kínos csönd, majd amikor kimentek, hallom, elkezdtek röhögni... nem tudom min, vagy ez miért röhögés tárgya, hogy valaki elment h*gyozni, ahogyan ők is tették...


De a lényeg: Ne érdekeljen túlságosan, mit gondolnak, oda mindenki ugyanazért jár, és ha menni kell, hát menni kell.

2017. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!