Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy komoly bajom van?...

Lehet, hogy komoly bajom van? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Az uszodából kijövet éreztem, hogy valami nem stimmel a heréimmel... annyira fájtak, alig bírtam hazabotorkálni. Itthon megnéztem: A heregolyóim TALÁN EGY KICSIT megduzzadtak, de inkább a herezacskómban, a heregolyóim fölött és mellett fájnak *azok az izék, amiknek nem tudom a nevét, mert csak 13 vagyok*. De halál komolyan sírhatnékom van a fájdalomtól. A hasam alsó részén, a péniszem tövében és erős fájdalmat érzek... Lehet, hogy komoly? Orvoshoz nem akarok menni, nem akarok ismerősöknek, pláne szülőknek ilyenekről beszélni. Kérlek, segíts! Ha ez nem múlik el...
2010. máj. 30. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szűk volt rajtad a naci?

Vagy nem tudom lehetséges-e hogy valami fertőzést kaptál az usziban? :O:O:O


Nem tudom, de édesapádnak nyugodtan beszélhetnél róla, nem szabad játszani az ilyesmivel

2010. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél buta! Akár egy fertőzést is összeszedhettél! Nem csak lányok kaphatnak el gombás fertőzést pl. uszodában, hanem a fiúk is. Miért nem tudod megbeszélni a szüleiddel? Nem elég rugalmasak, megértőek? Azt csak tudják, hogy hol voltál. Nem? És az orvostól is félsz? És ha komoly bajod lesz, mert nem mész időben dokihoz, az jobb? Én a helyedben elmondanám anyudnak, vagy apudnak, akivel jobb a kapcsolatod, főleg ha ennyire fájdalmas. Ne játssz a saját egészségeddel. Egy anyuka.
2010. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg apáddal és mondd meg neki hogy ne mondja el seninek..az ilyeneket muszáj valakivel megbeszélni..de jobb lenne ha olyannal beszélnél aki ért hozzá pl.egy orvossal..
2010. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
doki
2010. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha már fokozatosan ugyan, de jobb? Menni már tudok, csak hirtelen lábmozdulat és ugrándozás nem megy.
2010. máj. 30. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem is volt már gondom intim részen...

1 nap eltelt, mire már anyámék is észrevették, hogy nagyon sz@rul vagyok, akkor mondtam el, hogy mi a szitu.

Menj el orvoshoz, én kaptam úgy beutalót, hogy a háziorvos meg sem nézte, a szakorvos pedig teljesen korrekt volt

2010. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a nadrág volt szoros, ez előfordulhat. Nyugodtan menj el vele orvoshoz, senki sem fog kinevetni. Akár fertőzés is lehet, sosem lehet tudni. Elmész a házi vagy gyermekorvoshoz, aki ad neked beutalót urológus szakorvoshoz, ő pedig megvizsgál.
2010. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha herecsavarodás volt, már késő...

Ugye nem az volt?

2010. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, herecsavarodás volt-e... az mivel jár? Másnap reggeltől kicsit sem fáj, hála Istennek minden normális. Szerintetek fellélegezhetek? Noha szerintem nem szorított a nadrág.. bár, ki tudja.
2010. jún. 1. 18:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A herecsavarodás fizikai megerőltetés hatására is bekövetkezhet, de akár éjjel, alvás közben is. Azt jelenti, hogy valamelyik heréd elfordul a tengelye körül és elzárja a hozzá vezető ereket. (próbálj meg egy műanyag zacskóba két zsemlét tenni, megfogni a tetejét és összecsavarni, láthatod, hogy a zacskó felső részén, ahol összecsavarodik, még a levegő sem tud átmenni). Na ez rendkívül veszélyes helyzet, mert a here vérellátása megszűnik és a here néhány órán belül elhal, ki kell venni.

Ezért fontos a spontán herefájdalommal azonnal orvoshoz fordulni.

Vannak kevésbé veszélyes helyzetek is, pl ha tökön rúgnak, vagy bevered valahova, az azonnali bénító fáldalommal jár, de pár perc alatt elmúlik.

MInt mindig, a te esetedben is érdemes lenni megnézetni orvossal a golyóidat, nincs abban semmi ciki.

Ha akarsz és szükséged van személyre szabott tanácsokra, írj bátran, akár privátban is.

2010. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!