Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha a makkomra...

Mit csináljak ha a makkomra rátapadt fitymával?

Figyelt kérdés
le tudom húzni, de ahol a makknak a 2 része elől összeér,ott nem bírom lejjebbhúzni.Ugye nincs nagy baj? :$

2017. nov. 5. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudhatjuk. Itt nincsenek orvosok, a gyakorikérdések pedig csak helyet ad a témának, de nem szakértői oldal, privátban meg úgyis hamarosan rádrepülnek a szokásos emberkék, és rengeteg látszólag "csodamódszert" kapsz te is látatlanban, úgyhogy szerintem valódi szakembernek mutasd előbb meg, aki valóban tud majd neked segíteni abban, hogy mit tégy és ne kelljen ide visszajönnöd kérdezni!


Én is így oldottam meg magamnak, és azóta is minden rendben!

2017. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Urológushoz menj el.
2017. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

Amennyiben valóban rátapadásról van szó,azt minden fiú megtudja oldani magának .Ez egy szülői hiányosság,mert legkésőbb 3 éves kor után hátra kellett volna otthon húzni,és nem orvosnál .Mondok 1 hasonlatot,a foghúzás sem fáj,ha tökéletesen elérzéstelenitik.Aztán mikor elmegy az érzéstelenitő hatása rövid időn belül,nem is folytatom ...

De nem mindegyik doki használ érzéstelenitőt sem arra a pár mp re .Itt irta a gyakon a 13 éves,3 an fogtak le,és a csillagokat majd leüvöltöttem.A rendelőkből kijöttek a többi,orvosok ,hogy mi történt .Jó lenne a negatívumokról is irni,mire is kell itt felkészülni .

2017. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj orvoshoz majd fel maszírozza ha fityma szükületed va de ha nem akkor nem tom
2017. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!