Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért zselés az ondóm?

Miért zselés az ondóm?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy megváltozott az ondóm állaga. Sűrű, zselés cucc jön ki belőlem, utolsó szeretkezésnél szúró fájdalmat éreztem amikor elélveztem. Nem mondtam a páromnak. Csináltam önkielégítést, szintén volt szúró fájdalom, és zselés, enyhén zöldes (mint a takony) volt a spermám. Soha nem volt ilyen. Szex után amikor megnyomkodtam a péniszem, éreztem, hogy fáj a húgycsövem. Lehet hogy elkaptam valami fertőzést?

2017. nov. 6. 21:00
 1/3 anonim válasza:
69%
Mihamarabb menj el orvoshoz! Ő majd megvizsgál, s sokkal kielégítőbb választ tud adni mint mi itt, segíteni is tud majd rajtad. Ne várj vele, nehogy súlyosbodjon!! Lehet fertőzés, de lehet más is a dologban...
2017. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Sárga vagy zöld ondó – Normális esetben az ondónak lehet egy kis sárgás árnyalata, ám amikor összetéveszthetetlenül sárga vagy zöld, az fertőzést jelez, melyet gyakran a szexuális úton terjedő gonorrhea okoz. Feltétlenül menj orvoshoz, aki antibiotikummal kezel majd.
2017. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A zöld szín baktérium jelenlétére utal, mert a narancsszínű bilirubin festéket zöld színű biliverdinné alakítják anaerob körülmények között. Sürgősen orvoshoz kell menni, mert ez már lehet a prosztatagyulladás maga vagy annak az előszobája.
2017. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!