Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urológusok nagy része...

Az urológusok nagy része miért csak a korülmetélést ismeri el mint egyetlen gyógymódot a fitymaszűkületre? 23f

Figyelt kérdés
Az én sztorim 3 évvel ezelött kezdődik, amikor is elkezdtem nemi életet élni... Vagyis szerettem volna, de nem tudtam, mert részleges, ISMÉTLEM részleges szűkületem volt a péniszemen. Annyit jelentett, hogy lankadtan teljesen, állva pedig csask 1/3-ig jött hátra rajta a bőr. Elmentem egy urológushoz, aki rögtön megmondta, hogy metélés lesz, ad időpontot. Megkérdeztem nem lehetne e másként. Hát felháborodott, hogy megkérdőjelezem az ő nagy "szakértelmét" ( idézőjelet késöbb megmagyarázom) és kifejtette, hogy annyira kevés a bőr, hogy mást nem lehet csinálni. Rendben, elköszöntem szépen és elmentem egy másikhoz. Itt azt a választ kaptam, hogy ugyan lehet anélkül is, de az nem biztonságos mert összeforrhat amit felvág és ronda is lesz. A harmadik orvos kiakasztott, aki azzal jött hogy eleve mindenkit körül kéne metélni mit amerikában, mert ez annyira egészséges és jó.... 3 urológusnál jártam, egyik sem tudott segíteni. Elkeseredtem és a végén anyukámnak is elmondtam mi is történt velem. Anyukám ismert egy plasztikai sebészt, aki szülés után neki a melleit és a hasát meg a hásóját rakta helyre, egyetlen műtét alatt. Elmentünk hozzá. Nevet nem szeretnék írni, mert felesleges, a doktor úr már nincs itthon, mellesleg érsebész volt az egyik területe. Megnézte mi a helyzet és már rajzolta is be filcel hogy mit hol és hogy kéne. EGY SZÓT NEM MONDOTT METÉLÉSRŐL. Megbeszéltük az aneszteziológussal a dolgokat. Én altatást kértem és kedvesek voltak, meg is kaptam. Állítólag NEM pár percet voltam csak altatva, szóval jobb ez így, a doki is tudott dolgozni. A többi helyen, hallani sem akartak ilyesmiről. A műtét sikerült, a fitymám megvan és tökéletesen funkcionál. Namost kérdem én, MI A FRANC EZ A KÖRÜLMETÉLÉS mánia? Már nem azért, de nem az lenne a dolga egy orvosnak hogy keveset ártson, ha már muszáj és mentse ami menthető? Olyan ez mintha gyomorfekély esetén azonnal kivágnák az egész gyomrot.
2017. nov. 8. 22:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem kötelező elhinni. de azért ha lehet ne trollkodd szét, másoknak még lehet hasznos az info. mellesleg [link] itt is végeznek ilyet, csak éppen sok millióért. idézet:


" A plasztikai sebész eltávolítja a felesleges zsír- és bőrszövetet a törzs, a has, a combok és a karok területeiről. Egy műtét keretében mell, has, kar, combplasztika és zsírleszívás elvégzése történhet."


Na most akkor mi a nem hihető, okostojás?

2017. nov. 8. 22:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Komplikáltabb mint levágni az egészet.
2017. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még mindig nem értem mi ebben a nem hihető, velem ez történt. de én jelentelek mert csak kötekedni jössz ide.
2017. nov. 9. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

A plasztikai sebészek általában ügyesebbek külsőleg más sebészeknél .A urológiainak a tmk az egyszerűbb.

Sokan pénzt is remélnek ilyenkor .

Miért nem kérdezted meg,ön is metélve van dr úr,ha annyira egészséges ez ?

2017. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megválaszoltad a saját kérdésed. Az urológus nem plasztikai sebész, nyilván nem tudta volna úgy megoldani, ahogy a plasztikai sebész, ezért ajánlotta az egyszerű megoldást, ami a körülmetélés. Amivel nincsen semmi baj, mert az egy rutinbeavatkozás, ami az esetek nagy százalékában tökéletesen megoldja a problémát, úgy hogy utána is minden működőképes marad (ellentétben azzal, ha kiveszik az ember gyomrát, tehát ez egy elég hülye példa volt). Ha neked nem kell az egyszerű megoldás, akkor senki nem tiltja meg, hogy plasztikai sebészhez menj.
2017. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Azért csak metélni akarnak,mert azt tb támogatja,pénz jön be ha metélnek,meg egyszerűbb nekim azt elvégezni.



Tesznek arra hogy mit szeretne az ember,csak az a fontos mi a könnyű és gyors művelet nekik,de ha valaki megmondja nem akar metélést akkor kénytelen lesz a beteg óhaja szerint eljàrni.



Amerikáról annyit hogy kb.60%-kuk metélt és tűntetések,viták vannak a metélések ellen,ott csökken ez a szám

2017. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!