Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 25 éves fiú vagyok Fitymaszuku...

25 éves fiú vagyok Fitymaszukuletem van az a kérdésem melyik jobb megoldás a részleges korulmeteles vagy a teljes korulmeteles?

Figyelt kérdés

Én szeretném ha a f itymam megmaradna valamennyi belőle.

Hogyan végzik a reszleges metelest?

Kérlek segíthetek!



2017. nov. 10. 14:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Off:



Egy a lényeg menj el urológushoz,hogy legalább megvizsgáljon,meg tud mennyire mennyire súlyos a fitymaszűkületed és megfelelő orvost keres majd,nézz utána hogy abba a megyébe,városba ahol laksz kit ajánlanak,kiről hallottál jókat.



Mennyire súlyos a fitymaszűkületed?

2018. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
az orvos megnézi és személyre szabott körülmetélést csinál legalább is nekem igy volt és jo lett 3 hónapja metéltek körül kitartás sok sikert.
2019. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
nekem részlegessen lankadtan a 3/4ede hiányzik jo mert nem zavar az alsógatya. nekem lézerrel körbevágták vagy mi nem néztem oda :D de ezelött 5 injekciót ad a doki nem kellemes de én kibirtam egy nyikkanás nélkül. aztán valami műszerrel körülvágja összevarja ahol kell és kész pólyéba rakja amit bizonyos idejig cserélni kel majd ez ellesz mondva meg lesz mutatva én magánklinikára mentem mert sokkal kényelmesebb. ha kérdésed van irj . ne halgass sok idiótára igyleszsz meg ugy lesz sz semmi hátrányát nem tapaszutaltam csak el9nyét elöző voltam.
2019. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Még mindig nem oldottad meg?
2019. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
96%

En is nezegettem a topikokat itt mutetem elott, en mar 4 honapja tul vagyok rajta. Gondoltam vissza jovok irom mi volt a tapasztalatom.

Itt a sok megmondo embert birom, igy meg ugy lesz, ne legyetek mar birkak. Orvossal meg kell beszelni mindent, el fogja mondani. Nekem inkabb kozmetikai cel volt a mutet, nem szukulet.

Teljes korulmetelesem volt. En csak ezt vallalnam be, sztem jobb, na mind1 ki mit akar.

A lenyeg h egyaltalan nem gaz a dolog ne parazzatok :)

A mutet nekem egyaltalan nem fajt 0 fajdalom. 30 perc. Utanna 2 napig fajt de semmi extra. 2-3 hetig kotozgetes, kamilla meg ilyenek. Varratok nem esett ki mind, en 3 het utan kiszedtem magamnak. Konnyen kijonnek. Alsonemut kb 1 honap mire megszoktam. Igy 4 honap utan kijelenthetem h sokkal jobb igy, nekem bejott a dolog. Kinezetre sokkal szebb egy korulmetelt penisz. De az orvost valogassatok meg, csak olyanhoz menjetek aki sok ilyen mutetet csinal. Na pacsi!

2019. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!