Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 57 éves férfi vagyok. A...

Bereczki istvan kérdése:

57 éves férfi vagyok. A vizholygam neuropatikus működésérül szeretnék kérdezni. Azok a gondjaim hogy nem tudom kiüríténi totálisan és kell katétert használjak naponta 4-5szőr! Meddig tart majd ez, nincs rá kezelés? Tudnak-e még ilyen esetet?

Figyelt kérdés

Voltam már neurológusnal is és azt mondta hogy az idegek megvannak karosulva ott lent, tudniillik megvagyok műtve a hatgerincemmel és 4 csavarral van le rögzítve az L5-S1,egy csigolya elcsuszas miatt! Márciustól vagyok műtve és azóta sulyosbodott a húgyhólyag működése,már rá szoktam hogy egyhasznalatu kateteren eresztem le a vizeletet.Vizelet fertőzés is volt három hónap alatt háromszor, már meguntam a sok antibiotikumot!Műtét előtt sem működött a legjobb körülmények között a vizholygam,

Segitsem valaki egy tanáccsal! Köszönöm



2017. nov. 15. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanulj meg szabályosan katéterezni és nem lesz fertözés. Én már több éve katéterezek és nem volt fertözés
2017. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahol katéterezel ott is meg van a tisztaság?
2018. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!