Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszgomba alakult ki?

Péniszgomba alakult ki?

Figyelt kérdés

Péniszemen a hugycső körül megjelent pirosas ( enyhén lilás ) kör alakú folt kb 1,5 hónapja. Úgy voltam, hogy elfog múlni nemsoká de eddig semmi. Azt kérdezném, hogy mi lehet? Gombásodás vagy mi? Szexelni nem szexeltem 3 hónapja szóval nem kaphattam el úgy. Most 2-3 napja elkezdtem kenni Bepanthen-nel és azóta néha viszket ami eléggé idegesítő. Ezzel kenjem és elfog múlni vagy más alternatív kenőcs vagy valami van rá? Kórházba a nemibeteg gondozóhoz 2 hónap múlva adtak időpontot csak.. vagy ezzel inkább urológushoz forduljak? Eléggé tanácstalan vagyok, szülők felé nem igazán akarok ezzel fordulni.

21 éves vagyok.



2017. nov. 15. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Canestent próbáld ki, ha gomba, akkor elmúlik de ettől függetlenül menj majd el a dokihoz
2017. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van enyhe pirosas folt a húgycső körül, de az urológus is azt mondta, hogy teljesen normális. Viszont neked most jelent meg frissen, így jobb lenne ha megnézetnéd.


A 2 hónap viszont rengeteg, tudtommal szakrendelésre lehet menni urológushoz és nemibeteg gondozóba is időpont nélkül.


Esetleg keresni egy magá rendelőt, klinikát.

2017. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy gomba azért mert viszket . Hiába az a gomba első tünete . A candida ( leggyakoribb) és az összes többi gomba jellegzetes tünete TÖBB kicsi piros folt a makkon . Nem egy folt .

És nem tart több ideig mint másfél hét !

Szerintem ez más lesz

2017. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor ilyennel urológiához nyugodtan lehet menni? Kicsit félek.. szülőknek,senkinek se merek erről beszélni.
2017. nov. 17. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod ha nem faj a canesten kenőcsöt , ha 1 nap múlva nem enyhíti , akkor orvos ha ennyire szégyenlős vagy . Megértem egyébként! Én is az lennék.

De egyébként orvos inkább igen urulogia :)

Kitartas

2017. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!