Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magas tesztoszteronszint?

Magas tesztoszteronszint?

Figyelt kérdés

Viszonylag magas a tesztoszteronszintem, ennek eddig csak a pozitív hatásait (férfias jellegek, könnyebb izmosodás) tapasztaltam és élveztem.

Később lehet ennek negatív következménye? Vagy csak simán a pubertás miatt van (korán kezdtem serdülni)?

18/f


2017. nov. 22. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Következménye nem hiszem. Negatív hatása lehet az agresszió illetve a józan ítélőképesség csökkenése, de ha eddig nem tapasztaltál ilyet ezután se fogsz valószínűleg.

Az oka valószínűleg genetikai, örökölhetted vagy egyszerűen ilyen a szervezeted.

2017. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezek alapján lehet nekem is magas

17/f

2017. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

magas tesztoszteron szint? örülj neki...igazi nunahajszoló leszel..amíg ez van, addig áll a zászló..


akármennyi is az érték, addig jó, amíg van.

2017. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ès ezt miből állapítottad meg hogy magas a tesztoszteron szinted ?

Rengeteg hormon "dübörög" ennyi idősen.

2017. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy magas neked? Megmertek, vagy csak erre kovetkeztetsz? 18f
2017. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy vékony, vagy rosszabb fizikumú férfinak is lehet ugyanolyan magas tesztoszteron szintje, mint egy izmosabbnak. Te egy ilyen alkatú férfi vagy. Ha koránérő vagy, az is hozzájárulhat, hogy férfiasabb a megjelenésed a kortársaidnál. Ennek a későbbiekben sem lesz negatív következménye, ettől ne félj!
2017. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :D
2017. dec. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!