Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet már semmi bajom?

Lehet már semmi bajom?

Figyelt kérdés
Sokat voltam dokinál húgyuti dolgokkal, nehezen indul stb végig jártam mindent, de nem érzem 100% os nak. Az normális ha a vizeletembe mindig úszkál ilyen fehér dolog ? Mert már kezdem azt hinni idegi alapon bebeszélem magamnak.

2017. nov. 24. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint vizelet vizsgálat nem volt.

Ha van benne valami akkor az genny lehet. És az nem jó.

Milyen orvosnál voltál?? Nő vagy vagy férfi?

2017. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Férfi.

Házi orvosnál.

Urológusnál.

Volt: Ultrahangom 2, baktérium vizsgálat (húgycsö), 3 vérkép teljes vizelettel, flowmetria, prosztata vérből, fizikális vizsgálat, here vizsgálat. Sok sok antibiotikum, 100 fajta gyógynövény stb amit eltudsz képzelni. Hólyag ultrahangom, vizeletből baktérium tenyésztés ezek még nem voltak.

2017. nov. 24. 11:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Most voltam ismét urologiai klinikán és azt mondták komolyabb vizsgálatok kellenek. Nem tudom ez alatt mire gondolt, jöv héten megyek majd.
2017. nov. 24. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi utólag láttam hogy férfiak egészsége.

Akkor szerintem kéne csinálni baktérium tenyésztést a vizeletből.

Prosztatáddal nincs gond?

2017. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs, teljesen jó vérből is, és vizsgálatból is.
2017. nov. 24. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor csináltass baci tenyészétst. Mert ha a pisidben van valami fehér az általában a genny.
2017. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aha, szedtem rá, Cifloxint, urzinolt, Doxycyclin, kliont 2 dobozzal, apranaxot, kisvirágú füzikét tolom, polsmittol cernilt szedek most is, csalán teát iszom
2017. nov. 24. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Jézusom hát nem irigyellek. Lehet olyan baci van bent a hólyagban amire nem jók ezek a gyógyszerek. De az is lehet hogy már ez a sok gyógyszer nem tesz jót. Meg az is lehet hogy idegi alapon van.
2017. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72 % / Nem a beteg rendel,hanem az orvos.Ez nem kivánság műsor . 1 orvos sem veszi jó néven,ha meg magyarázzák neki mit kell tenni .
2017. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most voltam vizelni reggel és vagy 6 cm hosszu valami uszott a vizeletbe. Az genny ? Vagy fehérje ?
2017. nov. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!