Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, akiknek fitymaszűkülete...

Fiúk, akiknek fitymaszűkülete van?

Figyelt kérdés
Van itt olyan fiú, akinek szűkülete van? Ti élvezitek az aktusokat így is?

2017. nov. 26. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
élvezhető persze úgy is
2017. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekemis szukuletem van de em nem élvezem mert zavar
2017. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy kérdező?

Miért ez a kérdés?

2017. nov. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van.
2017. nov. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes megcsináltatni az orvossal, nekem jobb lett tőle
2017. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fitymaszűkület mértékétől függ,van aki tud úgy is sexelni,semmi gondja.


De jobb urológust (beutaló nem kell)felkeresni,enyhe szűkületnél van hogy lehet krémmel még kezelni,ha műteni kell akkor is több verzió is van,csak súlyos esetben kell metélni,igaz sok orvos egyből erre akarna rávenni,szóval csak óvatosan.

Nyugodtan menj el urológushoz,megvizsgál,kapsz egy ambulánslapot amire ráírja meg el is mondja mit állapított meg,mit javasol kezelésként.De semmi kötelezettsèged nincs utána,ha ettől tartanál,te döntöd el hogy amit az orvos javasolt megteszed vagy sem,belemész egy műtétbe netán.Ha meggondolod magad a műtéttel kapcsolatban nyugodtan visszaléphetsz a műtéttől is,sőt eldöntheted milyen műtèti eljárást akarsz,mert ha nem annyira súlyos akkor olyan műtètek is vannak,amiknél a fitymad megmarad,eldöntheted mikor legyen a műtét.

Viszont,ha nem vagy 18 éves szülői hozzájárulás kell a műtéthez,de magàra a vizsgálatra 14 éves kortól mehetsz egyedül.



Hàny éves vagy?Mennyire súlyos a fitymaszűkületed?

2017. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!