Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kétfajta típusú pénisz létezik...

Kétfajta típusú pénisz létezik, azoktól kérdezem, akiknek lankadtan kisebb mint mereven, nektek is ilyen drasztikus a különbség?

Figyelt kérdés

Akinek mereven csak vastagodik ne válaszoljon, az egy másik csoport. Nekem 14-15cm körüli mereven, nem egy óriás, de még panasz nem volt rá, vastagsága megfelelő.

Viszont annyira kicsi lankadtan, hogy kerülöm a publikus wc-ket is, ahol megláthatnák, meg az öltözőfüléket stb.

Sose mértem lankadtan de ilyen 5-6cm körülire tippelem, még fele akkora sincs mint mereven.


Egy így általános, vagy ez már nagyon nagy különbségnek számít a két állapot között?


2017. júl. 20. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Verpenisznek hívják
2017. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem lankadtan 4 cm

Mereven 14


A nyilvános wc-ket én is kerülöm, egyszerűen frusztrál a dolog.

2017. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Nőként írom hogy páromnak is ilyen lankadtan kb 4-5 cm lehet de megnyúlik neki kb 17-18 cmre és a kezem nem éri át olyan vastagra. Őszintéb mikor elősször megláttam lankadtan nem hittem el hogy ilyen létezik hogy kb 4-5 szörösére nő meg. Nyilván nem az a lényeg hogy lankadtan mekkora hanem akció közben.

Ezen kár görcsölni ez olyan mint valamelyik nőnek saláta vagy baba a funkció és az élvezeti érték ugyan az.

2017. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem langadtan 10 cm es vagy 2 cm vastag de állva 17 hosszú és kb 5 cm vastag szoval elég nagy a külömbség
2017. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha így nézzük akkor az enyém a kettő közötti... Lankadtan 11cm és 3-4cm vastag, mereven pedig 17cm és tényleg vaskos, 5cm

16/f

2017. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az enyém 6-7 cm lankadtam és 15-17 cm mereven, most 1 cm-en kár rágódni, inkább a testarányoktól függ, kinek mekkorának látszik.egy 180 cm-es 90-es kg-os férfinél tényleg kicsinek tűnik, de egy 165 cm/ 60 kg kg-nál már nagynak...

de úgyse lankadtan számít, h mekkora

2017. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A barátom 16 éves, neki simán és állva is 17 cm hosszú. A keménysége és a vastagsága változik csak.
2017. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!