Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ez fitymaplasztika után?

Normális ez fitymaplasztika után?

Figyelt kérdés
Ma egy hete volt fitymaplasztikám. Az orvos azt mondta, hogy a kötés 2-3 napig maradjon fent, 2 nap után levettem. Ezután elkezdtem betadine-nal kenni naponta kétszer. Azonban két napja (tehát öt nappal a műtét után), a varrat kiesett az egyik sebből. Még nincsen begyógyulva, egy kicsit gennyes, piros körülötte, és egy kicsit fáj mozgás közben. Az orvos azt mondta, hogy normális, ha begyullad, de azért kicsit aggódom. Normális ez? Azt is olvastam valahol, hogy fontos hátrahúzva tartani, mert különben visszaszűkülhet.Ezt az orvos nekem nem mondta, és nem is akarom most hátrahúzni mert egy idő után fáj ha húzom. Ez igaz?

2017. nov. 29. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Íme a megoldás: felkeresed az orvost egy kontrollvizsgálatra, neki előadod a kérdéseidet. Ő pedig válaszol.
2017. nov. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!