Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Első borotválkozás? Hogy...

Első borotválkozás? Hogy kellene csinálni úgy, hogy ne pattogjon ki az arcom? (Hagyományos borotva)

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is nagyon köszönöm :)

2017. nov. 29. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ezt érezni kell.Az erő legyen veled ifjú padawan.
2017. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Addig értem, hogy érezni kell, de milyen eszkozoket hasznaljak? Aftershawe, arcszesz, hab, gél?
2017. nov. 29. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Hab és a Gél közt kell választanod.Én a habot preferálom de ezt neked kell eldönteni majd hogy neked melyik a jobb.
2017. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Utána pedig borotválkozás utáni balzsam.
2017. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és akkor így nem sanszos, hogy kipattog a bőröm?
2017. nov. 29. 19:58
 6/12 anonim válasza:
40%
Lány vagyok, szóval az archoz nem értek, de szerintemindenképp tisztítsd le az arcodat előtte, esetleg bőrradír, és borotvahabot használj mindenképp, azzal könnyebb. Ahol a habot lehúztad, ott már ne nagyon húzd a borotvát, mert irritál. Utána is mosd meg alaposan és valami hidratálóval kend le (ha krém, akkor ne legyen nagyon illatos, színes valami, mert azok nem tesznek jót a borotvált bőrnek).
2017. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sima testápoló is megteszi?
2017. nov. 29. 20:03
 8/12 anonim válasza:
57%
Ha nem illatos nagyon, akkor szerintem igen. Ne vastagon kend le, szerintem nem lesz baj. :)
2017. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképp most meg az arcod és a nyakad szappannal. Utána meleg/forró vízzel a szőrt puhítsd meg egy kicsit. Majd kend fel a habot/gélt. Várj egy kicsit. Utána borotválkozz. Azt mondják nem szabad növekedési iránnyal ellentétesen húzni, de tapasztalat, hogy másképp nem jön le rendesen. Miután végeztél a borotválkozással hideg vízzel öblítsd le az arcod s nyakad, majd kend fel az arcszesz, aftershave-t.

Ha borotválkozás után később még egyszer használnád ugyan azt a borotvát, akkor forró vízben áztasd egy kis ideig mielőtt újra használnád.

2017. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. nov. 29. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!