Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igaz, hogy idővel az arcbőr...

Igaz, hogy idővel az arcbőr hozzászokik a borotválkozáshoz?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és borotválkozás után az állkapocs alatti részén igen gyakran kipattogzik a bőröm. Így is leggyakrabban 4-5 naponta szoktam borotválkozni, de általában még ritkábban, pont ezért, hogy ne legyen csúnya, piros pöttyös azon a részen.


Ha ez számít, elég jó, 5 pengés Gillette borotvát használok, borotválkozás előtt meleg vizes borogatás, hagyom pár percig a borotvahabot a bőrön, stb, szóval eléggé odafigyelek mindenre...


Idővel hozzá fog szokni a bőröm a borotválkozáshoz? És ha igen, kb. mennyi idő kell ehhez, milyen gyakran kell hozzá borotválkozni?


Előre is köszi!



2016. okt. 25. 13:40
 1/2 BlackLove ***** válasza:

Barátom 25 éves, hetente kétszer borotválkozik és néha még mindig kipirosodik egy-egy pici bőrfelületen, vagy kipattog, de alig észrevehető, egyáltalán nem vészes.

Szóval, esélyes, hogy enyhülni fog, vagy akár teljesen megszűnni. Nem mindenkinek ugyanolyan érzékeny a bőre, mert ezt többnyire attól függ.

Igyál sok vizet, attól hidratáltabb lesz a bőröd.

2016. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem használj arc szeszt az segithet.
2016. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!