Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? (Merevedési probléma)

Figyelt kérdés

Üdv!

Arról érdkelődnék, hogy hozzáértők szerint normális e, ha a merevedésem nagyon hamar “eltűnik”? Úgy tudnám ezt jól elmagyarázni, hogy folyamatos ingerlés alatt rendesen áll, viszont ha tegyük fel maszturbálás vagy szex közben csak annyira állok meg hogy kifujjam az orrom/ elmenjek egy zsebkendőért, már le is lankad. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat.



2017. dec. 6. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy érted,hogy teljesen lelankadsz,nem csak egy kicsit?

Nem vagy maszti függő?

2017. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha tegyük fel fekszek és maszturbálok/ nővel vagyok fekvő pozícióban, és felállok odamegyek az asztalhoz egy zsebkendőért vagy tokmindegy miért, akkor teljesen le tud lankadni.

Heti 4x maszturbálok átlagosan, nem gondolom hogy ez függőség lehetne.

2017. dec. 6. 14:53
 3/9 anonim ***** válasza:

De ha merev akkor megfelelő a keménysége?

Miután lelankad,pár pillanat múlva újra áll?

Nem hinném,hogy pszichés oka lenne,lehet,hogy el kellene menned urológushoz.

2017. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Tudod, én már túl vagyok a hatvanon, és aktívan szexelek, de még soha nem jutott eszembe szex közben orrot fújni. Gyenge az indíttatásod. Jó, hogy nem sakkozol közben. Teljes odaadással éld át a szexet. És egyhuzamban, a kezdettől a végéig.
2017. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rá vagy szokva a hokizásra.
2017. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Heti 4 az mióta függőség?:DD

Erre az oldalra is erdemes kerdest irni

2017. dec. 6. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatvanéves barátunk könnyen beszél. Ő még zsíros kenyéren nőtt fel, (akárcsak jómagam), neki rendben van a hormonháztartása, nem úgy, mint az olajokon nevelt mai effeminált férfitársadalomnak.

58F

2017. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy a heti 4 is sok. Próbáld ki hogy ne csináld vagy 2 hétig. Meg látod sokkal jobb lesz az eredmény.
2017. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megoldódott azóta a dolog? Nekem is ez van, kéne egy kis segítség ...
2018. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!