Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek Dr. Novotni...

Mi a véleményetek Dr. Novotni Róbert urulógusról?

Figyelt kérdés

Fityma szűkület mütétem volt de valami lett a gyógyulás után. Mintha normálisan nem forrt volna össze a seb. A lényeg hogy interneten találtam meg és ígéretesnek látszik. Végez e hasonló műtéteket, volt már akit műtött? Emberileg milyen? Tehát minden tapasztalatot és véleményt meghallgatok. Kb menyiért végez el egy szűkület műtétet? Stb... Itt a honlapja

[link]



2017. dec. 17. 22:11
 1/3 anonim válasza:
Novotni Róbert urológus nem úgy kezelt, mint "a tisztelt pacienst", hanem mintegy kiégett őrmester, aki utál mindent és mindenkit. Volt néhány keresetlen szava ultrahangos kollégájáról, de egyetlen emberi gesztus sem felém. A bizalom kialakításának még a kísérlete sem történt. Egy másik orvost fogok kérni, egy élő, európai embert. Irtó kellemetlen volt a vele való találkozás
2020. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem akartam ide írni, de az előző illető nyilvánvalóan rosszindulatú írása miatt úgy érzem le kell írnom, hogy prosztata gondokkal jártam a Doktor úrnál. Előtte több orvost felkerestem, de Ő volt az egyetlen, aki partnerként kezelt, a vizsgálat után részletesen elmagyarázott mindent, közte több olyan dolgot is, amit az előttelévők nem. Maximálisan meg voltam elégedve! Csak hozzá megyek legközelebb is!
2020. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy rutin vizsgálat miatt voltam nála és egy másik családtagom egyik problémája szóba került és amire több doki csak hümmögött, arra neki azonnal több ötlete is volt, szóval még arra is volt tanácsa amihez semmilyen érdeke nem fűződött.
2022. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!