Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok kb 70kg....

13 éves fiú vagyok kb 70kg. Szeretnék fogyni de mivel szívbeteg vagyok ezért nem járhatok edzőterembe! Tudnátok mondani olyan gyakorlatokat amiktől fogyni tudok? Esetleg étrendeket?

Figyelt kérdés

2017. dec. 21. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ne nasizz,szóval ne egyél édességet,chipset.

Zöldség,hús az mehet,meg gyümölcs is,persze nem kiló számra.Igyál sok vizet.

2017. dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. dec. 21. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel szívbeteg vagy így még fontosabb lenne hogy ne hízz el.Egészségesebben kellene enned(gyümölcs,zöldség)napi 5-ször enni de keveset,tehát nem degeszre enni magad,sok folyadékot inni.Érdemes lenne utána nézni milyen mozgást vagy sportot végezhetnél,mert a mozgás jót tesz.Bicó,séta,futás,de mondom akár csoportos sport vagy otthoni pici mozgás,akár bemelegítő gyakorlatok(guggolás,hajlás,karkörzés stb).



Milyen magas vagy?Csak hogy kb tudhassuk mennyire nagy a túlsúlyod illetve milyen magas az apukád?



Azért kérdezem mert ha pl apukád egész magas 180 cm körüli,akkor te is magasra nőhetsz és 13-15 éves kor között sok fiú egész sokat tud nőni van hogy 10-15 cm-is akár,ha nem is sikerül fogynod,de mondjuk a súlyod tartani tudod és hirtelen a tested elkezd nyúlni teljesen másképp fog kinézni a testalkatod majd.

2017. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!