Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet olyan hülyeséget...

Hogy lehet olyan hülyeséget mondani, hogy hús nélkül gyorsabban lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Könyörgöm, ki akar izomból fogyni ? Igaz az, hogy hús nélkül gyorsabban lehet fogyni és ráadásul csak zsirból ? Mert szerintem ez nem lehet igaz ! Sütő Enikő ( a hires vega ), annak is lóg a karja, az arca meg egy 55 éves nőre emlékeztet, annyira bevan horpadva


Miért lenne a húskiiktatás a menüből egy jó megoldás a karcsúság fele ? Létezik erre magyarázat ? Az izom nem padlizsánból és főtt krumpliból áll !


2010. márc. 25. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Sütő Enikő elmúlt ötven, szóval annyira nem tragédia ha ilyen az arca....:))))))
2010. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem akkor sem szimpi ez a vegetarianizmus ameddig valaki el nem hitteti velem, hogy miért is olyan szuper !!!!
2010. márc. 25. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
senki nem akar meggyőzni, ha neked nem jó, akkor ne legyél vega:) lehet azt mondani, hogy én vega vagyok, de semmi elvi oka nincs, egyszerűen a szagát sem szeretem a húsn ak, ezért évente kb. egyszer eszek. Nem hiányzik, nem kívánom, jól megvagyok nélküle. Nem akarlak meggyőzni, én sem várom, hogy győzködj, hogy milyen egészséges meg finom, amikor szerintem nem az.
2010. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül vegának lenni meg elhagyni a húst igen is egyél húst de lehetőleg csirkét és annak is a melle a legjobb. Kerüld a zsíros húsokat főleg a sertést.

Ha még lenne kérdésed keress nyugodtan.

2010. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég azon elgondolkodni, hogy ha izmot csak hústól lehet növeszteni, akkor mi van a növényevő állatokkal? :) Akkor hogyan lesz gyors és izmos az antilop, zebra stb.?

Szóval a hús csak egyik útja az izmosodásnak.

2010. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És az a legviccesebb hogy én gyerekkorom óta hányingerem támad bármikor kicsit is ráharapok bármilyen húsra akár berakom a számba. muterék jófejek voltak belémpróbálták nevelni de nem sikerült. 14 éves vagyok és mégis izmos.


De nemtudom hogy vega vagyok-e vagy nem XD

mondják hogy tuti azért nem eszek húst mert sajnálom őket pedig rohadtul nem így van.. mondom nekik mi a helyzet és nem hiszik el, ez tuti vicc,kamu akármi


na velem miahelyzet?:D

2010. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!