Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladás?

Fitymagyulladás?

Figyelt kérdés
Ma megjelent a fitymámon és a makkomon sok, apró fehér vízhólyagszerű dolgok. Kicsit viszket is, én gyulladásra gondoltam. Eddig 3-4 ilyen volt már nekem. Többször hallottam, hogy visszatérő gyulladás esetén ajánlott a körülmetélés. Ez valóban igaz valakinek volt már ilyen? Ha megcsináltatom a körülmetélést, utána mire kell, hogy számítsak, meddig lesz például érzékeny a makkom az érintésre?

2017. dec. 23. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Utána mindenhol shalommal kell köszönnöd
2017. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

elsőnél a pont! kiváló leütés!


amúgy a körülmetélés sima egészségügyi megoldás. Ha naponta ápolod, vagy szopatsz, akkor nem fordul ilyen elő, és nincs szükség az előbőr eltávolítására. Esetleg többet recskázz a zuhany alatt.

2017. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
minden nap mosom is, de kb évente egyszer előjön ez a probléma random időben
2017. dec. 23. 22:37
 4/4 A kérdező kommentje:
gondolkoztam már azon, hogy megcsináltatom, hogy több gond ne legyen vele csak 2 dolog miatt aggódom. hogy nem tudom majd magamnak csinálni a "dolgot" és hogy érzékeny lesz a makkom és hogy fáj ha valamihez hozzáér...
2017. dec. 23. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!