Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az lenne a normális hogy...

Az lenne a normális hogy amikor áll akkor is teljesen hátra tudjam húzni a fitymámat?

Figyelt kérdés
Mikor lankadt nincs vele probléma szépen mozog, de ha áll képtelenség teljesen visszahúzni, ez baj??

2017. dec. 28. 16:55
 1/7 .,,.,,.,, ***** válasza:

Hát az nem jó.

Hány éves vagy?

2017. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Az baj,de ha valamennyire hátra megy,akkor nem valószínű,hogy metélni kell.Urológus megmondja,hogy mi a teendő.
2017. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális, ha vissza tudnád húzni akkor is, amikor áll. De mennyire tudod?
2017. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többen mást értenek a "teljesen" alatt, kíváncsi lennék hogy te mire gondolsz.
2017. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Az a jó,ha amikor merev a péniszed akkor is könnyen a fitymád a makk mögé tudod húzni.



Ha csak a makk feléig tudod a fitymát ha merev a péniszed pl hátrahúzni akkor relatív fitymaszűkületed van.



Hány éves vagy?

Meddig tudod ha merev a péniszed hátrahúzni a fitymád?



Van amikor még otthon tudod a fitymád tornáztatni,enyhe fitymaszűkületnél az orvos is van hogy krémet ír csak fel,súlyosabb esetben viszont műteni kell,na ott kell észnél lenni,mert sok orvos mindenkit körülmetélne,na azt meg kell próbálni elkerülni.


urológushoz 14 éves kortól egyedül el lehet menni,beutaló nem kell,csak tb kártya és személyi.Kapsz egy ambuláns lapot amin fent lesz mit állapított meg az orvos és mit javasol.És rajtad áll ezzel mit kezdesz.Ez a papír semmire se fog kötelezni téged,te döntöd el ezzel mihez kezdesz.

2018. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ugyan ez volt a bajom. Ne aggodj en 14 éves vagyok. Ma volt a műtétem menj el urulogushoz nekünk aztmonták hogy 18 alatt nem vizsgál urulogus gyermek sebészetre mentem es ott monták hogy metszik ma befekudtem izguktam.. de elaltattak es felkeltem igaz tosszul keltem de nem volt semmi baj most itthon fekszek e smeg nemis fáj holnap kell vissza mennem megmondja adoki hogy kell kenegetni. Mind.eféle képpen menj el orvoshoz. Jobban jársz igaz kellemetlen de adokinak ez rutin mütet 30-45 perc alatt én végeztem is
2018. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6!


Remélem nem körülmetélést csináltak,mert sokaknak mereven csak kicsit nehéz a fitymát hátrahúzniuk,de nincs annyi eszük hogy utána nézzenek,hogy nem kell hogy körülmetéljék őket,más műtéti eljárás is van

2018. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!