Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek 13évesen a 13centi...

Szerintetek 13évesen a 13centiméteres pénisz ( nem ciki? Mert mindenki azt mondja, hogy a méret a lényeg.

Figyelt kérdés
A barátaim erről a témáról faggatnak mindenkit.És nem akarom,hogy cikizzenek.(10centi lankadtan és 13centi mereven)

2018. jan. 7. 01:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Jó az.

Hazudni kell, úgy sem tudják leellenőrizni. Mondd azt, hogy a tiéd már most 25 cm-es :D

2018. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
elég meleg barátaid lehetnek ha barack helyett a kolbászhossz a téma
2018. jan. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Úgy tűnik intelligens barátaid vannak...


Hazudjál 14,5-öt. Az nincs sokkal az átlag alatt (bár nem tudom ennyi idősen mennyi az átlag) és nem fog hazugságnak tűnni.

2018. jan. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ilyen idősen mindenki túloz a cerka méretéről. vannak olyan felnőtt emberek akinek nem sokkal nagyobb mint most a tiéd, és mégis boldog párkapcsolatban élnek.
2018. jan. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

A búzásokat érdekli más farka.

Miért nem a sunciról beszélgettek?

2018. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, már közel van a felnőtt átlaghoz. De ha nem szeretnéd, nem kell senkinek elmondani, hogy mekkora!
2018. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez a méret.
2018. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban sokaknak van kicsi pénisze,akik ebben a korban alacsonyak,van hogy nem is serdülnek még,és kicsi van nekik,mereven pl 8-10 cm csak,ernyedten meg még kisebb 5-7 cm csak.Ez a 13 méret teljesen jó,fejlettebb 13 éveseknek szokott ekkora lenni.A korodbeliek meg sokszor kamuznak,meg hazudoznak a méretről,mindenki hozzáad pár cm-t a valósághoz.



Ideális a méreted.Szinte mindenki kamuzik a te korodban,de 15-18 évesen is sokak,mindenki azt mondja neki 17 cm van.Nem kell elhinni.Ha annyira nagy lenne nekik akkor nem ez lenne a központi kérdés az életükben.

2018. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Azért kérdeztem mert a nyár legelső napján mindíg kirándúlni megyünk as osztályommal és együtt zuhanyozunk(fiúk a fiúkkal lányok a lányokkal)A többi fiúnak 9-10cm.Tudni kell nekem kb állandóan felál és emiatt rettentően zavarban vagyok ha lánnyal beszelgetek.Emiatt piszkálnak is.Ilyen jelzővel illetnek:Viagrás.Nem rég lettem 13 mostanában kezdtem serdülni.

2018. jan. 7. 16:03
 10/19 anonim ***** válasza:
jó ez a méret
2018. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!