Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon fontos a többi lent!...

Nagyon fontos a többi lent! (Kép) Barna foltok a hasamon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben (körülbelül fél évben) kevesebbet mozogtam a kelleténél (semmit a lakáson kívül). Otthon dolgozom a lakásom alatt van egy üzlet ami csak pár másodperc út. Régen mentem sétálni fél órát hogy ennyire ne legyek kövér de a mostani 185kg-hoz híztam még

25-30 kg-moz úgyhogy most 215kg vagyok. A lényeg, hogy a hasamon barna foltok jelentek meg .. mi ez?


Kép: [link]



#mell #egészség #férfi #kép #kövér #kiló #200 felett #nem mozgás
2018. jan. 21. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy?
2018. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Férfi, 32 éves ( a mellem ne tévesszen meg senkit)
2018. jan. 21. 11:23
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha kell valakinek még kép privátban szoljon..

Nagyon szeretném tudni mi az

2018. jan. 21. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetnél képeket még privátban szemből.
2018. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Jó volna, ha látná orvos! Én nem találgatok itt, mert - bevallom - fogalmam sincs, hogy mi lehet.
2018. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképp és mihamarabb orvoshoz. Bár laikus vagyok, ha nem bőrgyógyászati, ami ekkora méretben szintén ijesztő, tudtommal májbetegséget, hormongondokat, cukorbetegséget is jelezhetnek barna foltok.
2018. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleve ez a nagyon jelentős túlsúly is mihamarabbi beavatkozást sürgetne. Ezek a foltok egyébiránt lehetnek anyagcsereproblémákra utaló dolgok is. De nyilván nem mész sokra ezzel a találgatással. Ha a googleban vagy inkább a youtubeon rákeresel a biologika, újmedicina kifejezésekre, ott pedig az elhízás, kövérség témákra, meg fogod érteni a mögöttes dolgokat, ez elindíthat a gyógyulás felé. Jó egészséget kívánok.
2018. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kuldhetsz de szerintem semmi komoly
2018. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kitágult anyajegy?
2018. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!