Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23 évesen miért nincs rendes...

23 évesen miért nincs rendes szakállam?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna szakállat növeszteni, de egyszerűen nem nőtt. A bajszom már 13-14 évesen elkezdett, az azóta is rendesen megvan. Kb 1-1,5 éve az állam is elkezdett szőrösödni, már néhány hónap alatt beszőrösödik annyira, hogy látszik, de nagyon kis vékony szőrszálak, nem az a klasszikus "érdes" szőr. Biztos genetika, a mellkasom, hasam is alig szőrös. Van rá esély, hogy még kialakul egy normális szakáll? Az állam is csak 20 fölött kezdett szőrösödni. Itt-ott az arcomon vannak foltok, ahol ugyan olyan vékony kis szálak megjelennek. Egyébként a kinézetem sem olyan mint egy 23 évesé, kb 15-17-nek néznek általában. :) Esetleg valami vitaminnal lehetne gyorsítani a folyamatot? Alacsony lehet a tesztoszteron szintem?
2018. jan. 21. 18:27
 1/4 anonim válasza:
0%
Lehet no vagy😀😊
2018. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom, nordikus típus vagy, ezért gyérebb a szőrzetad, mint pl. egy mediterrán típusnak. Inkább örülj neki, hogy nem nézel ki úgy, mint egy majom... :)
2018. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krecc15 válasza:
Hát figyelj,egyet értek az utolsó kommentelővel,én 16 vagyok,de már legalább 5 naponta borotválkoznom kell mert már akkor jó érdes,még nem teljesen erősödött meg de már most is karistol,örülj neki hogy nem nyől :D
2018. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy elképzellek szerintem szexi lehetsz így is. ;)
2018. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!