Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiu létemre, borotválj...

15 éves fiu létemre, borotváljam a hónaljamat? Amikor felemelem a kezem a suliban akkor kilátszik a szőr és zavar. :/ És tesi órán is látszik néha. Vagy más megoldás?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagy te sztár,hogy borotválnod kellene .Nem kell követni mások hóborját.Jobb lenne ha elolvasnád ,mi a szerepe a hónalj szőrzetnek egészség szempontjából .
2018. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem egy fiú/férfi sokkal ápoltabb,ha le van borotválva a hónalja.Sokkal higénikusabb meg esztétikusabb is.

#1 lol milyen sztár? XD

2018. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez a te döntésed, másnak semmi köze hozzá. Ha zavar, akkor borotváld le, nem lesz semmi bajod tőle. Én havonta vagy 2 havonta szoktam letolni hajvágógéppel, csakúgy, mint a fanszőrömet. 19/F
2018. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem kötelező, de ha megszólnak érte, vagy félsz, hogy megszólnának, akkor borotváld le, vagy vágd rövidre. Olyan pasit is ismerek, aki borotválja, olyat is, aki nem nyúl hozzá.
2018. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha nagyon zavar hajvágóval told le a nagyját néha. Sztem felesleges borotválni, sokkal macerásabb, kellemetlenebb.
2018. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira sűrű és erős a hónaljszőrzeted, meg ha téged zavar, hogy kilátszik, több módszer is van az eltűntetésére, a szőrtelenítésre. Természetesen ez a te döntésed.
2018. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Hónaljkutyád van? Pfuj!
2018. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha úgy jobban érzed magad, nyugodtan borotváld! De miért baj, ha kilátszik?
2018. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

"sztár" alatt azt értem,testépitő mutatványokban szerepelsz.

Úszó vagy,és nem a strandon.Zenei együttesben szerepelsz nagy közönség,tv előtt,ahol az öltözék miatt ez látható lenne .Itt fontos a megjelenés formája .

Még lányoknál is fontosabb,mint fiúknál .

2018. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Sztárra mire gondolsz?


Amerikában akik futnak mint akció sztárok ma és régen akár, nem igazán láttam csupasz hónajút

2018. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!