Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? A...

Fitymaszűkületem van? A fitymám nem tudom makk alá húzni.

Figyelt kérdés

A lankadt állapotban se tudom teljesen hátrahúzni, de mereven végképp nem megy hátra. Lankadt állapotban majdnem a makk alá tudom húzni, de annál tovább már nem merem. Merev állapotban végképp nem tudom.

Ezt még lehet orvosolni? Metélésen kívül nincs más választásom? :D Igen, még szűz vagyok.

20/F (Eddig azt hittem, hogy csak addig lehet hátrahúzni).


2018. febr. 6. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
az van. urológia, segíteni fognak :)
2018. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Keress fel egy urológust,beutaló nem kell.Metélésre súlyos fitymaszűkület esetében van szükség,van fityma plasztika,bemetszés,z plasztika,részleges metélés.


Nyugodtan menj el az orvoshoz,megvizsgál és megbeszélitek mi legyen és mikor,ha műteni kell a műtét időpontjában is meg lehet egyezni,sőt ha meggondolod magad bármikor visszaléphetsz a műtéttől.

Ha az orvos a metélést hozza fel,mond meg hogy te azt ha lehet el akarod kerülni és legyen szíves mondja el milyen más műtéti eljárás jöhet a te esetedben szóba.


Akaratod ellenére nem fognak körülmetélni nyugi,de legalább az orvos megállapítja milyen mértékű a fitymaszűkületed és akár több orvos véleményét is kikérheted.

2018. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mégis hátra tudom húzni teljesen a fitymám lankadt állapotban, csak az a bibi hogy van egy kis fitymafékem ami kb 2-3 cm lehet és annál tovább nem jön. Tehát ezt már tuti nem kell metélni. :D Fájdalom nélkül hátra jött, csak akkor fáj ha már a fitymafékem feszül, onnan tovább nem tudom hátra húzni. Állva lehet azért nem jön hátra, mert a fitymafékem túl rövid. A fitymafék műtét mennyire fájdalmas? :D
2018. febr. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!