Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az igaz, ha a hímvesszőmön...

Az igaz, ha a hímvesszőmön felhúzom a fitymát, és úgy hordom a boxer, akkor nem lesz a makk annyira érzékeny, és így majd később is élvezek el szeretkezés közben?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
igen elméletileg lehetséges, de a hokizással is fejlesztheted ezt a dolgot.
2018. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egészen biztosan így van. Legalább is egy a tv-ben látott zsidó kultúráról szóló filmben körbejárták ezt a témát. A fiatalabbaknak mondom aki nem lenne képben, a zsidóknál levágják a fitymát.
2018. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
A zsidóknál sem ezért vágták le .A fajtájukat jelölték meg így .Ennél egyszerűbb,vissza vonhatatlan megjelölés nem létezett.
2018. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy azért vágják le.

NEÉRCSÉMÁFÉREVAZE:)

2018. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Próbáltál már így járni-kelni?

Én egyszer nekifogtam, aztán olyan rohadt érzés volt, hogy 2-3 óra után feladtam a kísérletezést.

A zsidóknál meg muszlimoknál se felnőttkorban csinálják, hanem amikor a gyereknek még nincs beleszólása...

Magának nyilván csak néhány hibbant csináltatná.

2018. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, és fölösleges is ilyennel vesztegetned az idődet. Ha nyújtani akarod az időt, ameddig szex közben bírod, akkor azt gyakorold, hogy hogyan tudod visszafogni magad, amikor közelegsz az elélvezéshez, ne ilyen óvodás mendemondáknak higgy.
2018. febr. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz!Így hordom pár éve.
2018. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!