Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj amikor álló állapotban...

Az baj amikor álló állapotban van a péniszem és a bőrt amikor hátra huzom akkor valahol felgyülemlik a bör?

Figyelt kérdés

És a makkom is érzékeny.

Eddig minding úgy maszturbáltam hogy a bőr csak félig volt rajta a makkon. (Orvoshoz nem nagyon akarok menni ha nem muszály)

14/F



2018. febr. 25. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a gyógyszertárat van-e hypermangánjuk, régen volt most nem tudom, vagy [link] és egy lavorba kell beletenni amit belekel mennyiséget, abba kell legalább jó fél óráig ülni közbe lögybölgetni, ez helyre hozza általában.
2018. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hypermangán egy régi fertőtlenítőszer amivel régen többek között a prostituáltak fertőtlenítették a kuncsaft farkát. Nem hiszem, hogy a gyereknek ez megoldaná a problémáját. Már ha fenn áll valamilyen probléma.

Kérdező! Amit tapasztalsz az természetes dolog. A lényeg, hogy mereven is hátra tudod húzni a fitymád, és ezáltal tisztán tudod tartani. Az meg, hogy érzékeny a makkod az is természetes dolog, hisz eddig szinte mindig fedve volt. Most, hogy kezdesz többet foglalkozni a péniszeddel, makkoddal jött elő ez az érzékenység. Ez idővel csökkenni fog mivel többször érik majd ezek a külső ingerek. Tehát ne aggódj! Ezzel nem kell orvoshoz menni. Csak napi rendszerességgel húzd hátra a fitymád és mosd meg alaposan majd töröld szárazra a makkod és húzd vissza rá a bőrt.

2018. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért is kellene ezzel orvodhoz menni? Valahol el kell helyezkednie annak a bőrnek, amit hátra húzol a makkodról. De azt nem egészen értettem, amit a maszturbálásról írtál.
2018. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A makk mögött felgyülemlő fityma normális.

Az érzékeny makk 14 éves korban (főleg ha keveset piszkáltad) normális.

Részlegesen fedett makkal maszturbálni szintén normális.

2018. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen eddig nem nagyon nyultam hozzá a makkhoz. De engem irritálni szokott. Amikor a gatyában magától felhuzodik a bör. Nem a legkellemesebb érzés.

És jobban megfigyelve láttam apró kis pici pöttyöket a makkomon. Az mi lehet?

2018. febr. 25. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
el kell kezdened érzéketleníteni a makkodat különben egy lánnyal a másodperc tört része alatt elmész, kezd el hátrahúzva hordani egy hétig rossz érzés lesz utána már észre se veszed
2018. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom
2018. febr. 26. 16:02
 8/8 A kérdező kommentje:
De a makkom felületén lévő kis pici pöttyök mik? A közepén helyezkednek el a makkon.
2018. febr. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!