Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Még van rá esély hogy növök?

Még van rá esély hogy növök?

Figyelt kérdés
7-8adikban kezdtem el jobban nyúlni. Anya 165 apa 180cm. Azóta nem nöttem. Aztan valamelyik nap megneztem egy 1.5xm t nottem. Most 173cm vagyok es 16 eves fiu. Nőhetek még valamit?

2018. márc. 9. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
16 évesen számottevően már nem. 2-3 centit esetleg.
2018. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár centit igen még van esély arra hogy elérd apukád magasságát, de annál több nem igazán esélyes

Persze ez függ attól,hogy későn vagy korán érő vagy

én 16évesen 2centit nőttem még 2-3 év alatt

2018. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Attila Bé ***** válasza:
24%
Növekedèsi hormonnal igen, de azt csak nagyon indokolt esetben irja fel doki (ès sok a melekhatása, de ezt elmondja az orvos).
2018. márc. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen előfordulhat mivel apukád magas,lehet hogy 16 éves korod után kezdesz el megnyúlni,de sajnos az is előfordulhat hogy más rokonaid génjei dominálnak jobban,akik viszont nem magasak.



Én olyat is tudok ahol 170 cm magas apának 180 cm magas lett a fia,de olyan is van ahol 190 cm volt az apa,170 cm az anya,viszont az anya családjában senki sem lett 170 cm-nél magasabb és a fiúk is csak ekkorára nőtt meg.

2018. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!