Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes orvoshoz fordulnom?...

Érdemes orvoshoz fordulnom? Kenjem még?

Figyelt kérdés
Kb. 1 héttel ezelőtt a saját hülyeségem miatt véresre dörzsöltem a makkom elejét, ott, ahol a húgycső kezdődik. Ez úgy történt, hogy ruhán keresztül maszturbáltam, mert a ruha általi makk stimulálástól ez jó érzés volt, azonban arra nem gondoltam, hogy a ruhaszövet véresre fogja dörzsölni a makkomat. Nem nagy felületen dörzsölte ki, viszont vérzett, így azonnal megmostam vízzel, lekentem Betadinnal, majd el kezdtem kenni Neogranormon kenőccsel. Mostanáig kentem vele, azonban még most sem gyógyult be teljesen, piroskás azon a területen. Vizelet nem csípi, viszont az ondóürítésnél bele-bele szúr. Véres nem szokott lenni a vizeletem.

2018. márc. 13. 20:29
 1/1 anonim válasza:
Igen, menj el vele egy orvoshoz.
2021. szept. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!