Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha nem érzem a bal mellékh...

Baj ha nem érzem a bal mellékherém?

Figyelt kérdés
Akár hogy keresem egyszerűen nem érzem vagy nem tudom megnyomni/megfogni, ezzel kapcsolatban a jobbat azt megtudom, kb. akkora mint 1 bab, ez nektek is így van? Nektek is akkora? Vagy lehet hogy daganat? Egy időbe el kezdett fájni de az szerintem azért volt mert túl sokat nyomkodtam (nem félreérteni). Válaszokat előre is köszönöm! 15/F

2018. márc. 14. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ugyanolyan a kettő nekem sem. A vezetéket érzed? Esetleg kérj meg valakit tapogassa meg.
2018. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen megtapogatom ;)
2018. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyukám szerint teljesen normális, igazából attól aggódok hogy ami a jobbon van az esetleg tumor de nem vagyok benne biztos.. :/
2018. márc. 15. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Bab az azért nagy. Menj el vele urológushoz. Biztos ami biztos. Egyedül is mehetsz, beutaló sem kell csak emailben időpontot kérni.
2018. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!