Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Közületek aki kopaszodott és...

Közületek aki kopaszodott és úgy döntött hogy teljesen levágja a haját, hogy reagált rá a barátnőtök, szüleitek, munkatársaitok, haverok, stb?

Figyelt kérdés
Rohamos ütemben elkezdett hullani a hajam de csak középen egy csíkban, a halántékomon még mindig erős és dús a hajam de a többi részén viszont már eléggé ritka. Örököltem mert anyai és apai ágon is a férfiak mind kopaszodtak már 20 éves koruk után. Azt tervezem hogy levágom az egészet és egy ápolva tartott szakállat növesztenék. Van esetleg aki hasonlóan döntött? Hogy fogadták az emberek akikkel mindennap találkozol?

#hajhullás #kopaszodás #haj teljes levágása
2018. ápr. 1. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont így döntöttem kb. 2 hónapja.

Volt egy kis meglepődés,de semmi különös reakció.


23F

2018. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Ne legyen teljesen kopasz. Ha már muszáj levágni, a fél centis nekem jobban tetszik.
2018. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 34 évesen vettem észre. Letoltam. Az exem, akkori párom egy "högynézellllkkki"-vel lerendezte az első este, aztán megszokta. Mindenki más pláne könnyen megszokta.


Sokkal jobb így az élet. Könnyebb, tisztább kényelmesebb

2018. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!