Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésem lesz. Hogyan...

Körülmetélésem lesz. Hogyan zajlik pontosan a műtét?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akik átestek már ilyen műtéten.

Mennyire fájnak az érzéstelenítő injekciók és pontosan hova kapom őket?

Marad rajtam valami ruha a műtőben?

Le fognak szíjazni?

Mekkora kötésben lesz utána a péniszem?

Nem fog fájni utána a pisilés? Tudok rendesen pisilni a kötéstől?

Mikortól élhetek megint szexuális életet utána?


Ja és fitymaszűkületem van, ami fájdalmassá teszi a szexet, úgyhogy mindenképpen meg kell csinálni a műtétet. A barátnőm is támogat ebben. Csak a műtét konkrét lefolyására lennék kíváncsi. Köszi.


2010. jún. 11. 16:58
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
92%

A műtét előtt kapsz egy kis gyógyszer koktélt (altató,érzéstelenítő)majd elkezdenek betolni a műtőbe ha ott se alszol el akkor kapsz egy kis altatógázt is,de konkrétan semmit se fogsz érezni ha minden jól megy még aznap haza is mehetsz kapsz rá egy kötést egy ideig nem mozoghatsz és majd adnak valami szert amivel lekell öblíteni naponta ,kb. ennyit tudok mondani

Remélem segítettem :)

2010. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!
2010. jún. 11. 17:15
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kicsit más volt. Besétáltam a műtőbe majd le kellett vetkőznöm és betoltak a műtőbe. Leszívazták kezem lábam. Vízzel bepermetezték a péniszem majd a tövébe adtak két szurit. Utána nem is éreztem semmit csak a a vége fele kezdtem újra érezni. Utána szorítókötést kaptam, majd két óra múlva hazengedtek. Másnap kötéscsere. Azután kb 3-4 napra rá elkezdtem kamillázni és azóta is csinálom egészen addig amíg ki nem jön az összes varrat (2 hete volt műtét). A pisilés első pár napban nagyon kellemetlen de el fog múlni. Fontos h ne tartsd vissza!!!!. Egy ideig nehéz lesz a járás de majd belejössz.

17/F

2010. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

Én még kicsi voltam, leszíjaztak a műtét után is, nagyon megalázó volt :(

De utána csúnya is lett, mert az egészet levágták... fontos, hogy jó doki legyen, hogy csak annyit vágjon, amit föltétlen kell, ami az elején van, ami be van szűkülve, ha nem marad semmi az előbőrből, abból sok bajod lehet, szerintem jól gondold még meg, amíg van, én pl most elég sokat fizetnék, ha lehetne előbőr, legalább egy nyújtható darab, de nincs :(

Plusz a makk ki van száradva, foltos, kérges, hámlik rendszeresen, kellemetlen

2010. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kitalálnék mást, mert ha mindent levágnak, akkor utána már nincs visszatánc !!


Z-plasztikáról hallottál már? Részleges metélés? Bemetszés nem segít?

2010. jún. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én akkor itt megkérdeznék valamit. Amerikában elég "népszerű" a körülmetélés, ott nem okoz ez gondot nekik? Vagy ott olyan dokik vannak akik normálisan csinálják?
2010. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Amerikában egyre kevésbé népszerű a gyerekek rutinszerű körülmetélése, a híres Dr Spock se ajánlja.

Ahogy én látom, 10 körülmetéltből ketten elégedetlenek legalább, idehaza még az is nagyon megalázó, hogy az öltözőben kevés a sorstárs, csak a gúnyolódás megy, főleg a gyerekeknél...


A kiszáradt makk egészen durva, nekem foltos, kérges, rossz tapintású és néha hámlik is.


Azokban az országokban, ahol népszerű a körülmetélés, ott jobban fogynak azok a termékek, amik a fityma hiánya miatt nem termelődnek meg normálisan ....


Korábban angolszász országokban még látható volt, hogy népszerű ez a barbár csonkolás, de már ez se jellemző, a világ 85%-a nincs körülmetélve, szerencsére nem mindenki hülye

2010. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
Akkor lenne barbár csonkolás ha a csatornában végezné egy félig vak sámán érzéstelenítő nélkül láncfűrésszel.
2010. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Édes drága utolsó válaszoló, nekem gyönyörű kórházban, a HeimPálban csinálta egy ma is aktív sebész FŐorvos, és olyan undorítóan néz ki, hogy szerintem te se akarnál ilyet a két lábad közé, úgyhogy ennyit a láncfűrészedről.
2010. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
85%

Nekem még gyerekkoromba csinálták ugyanaz volt a gondom mint a kérdezőnek, és nekem semmi bajom nincs vele utólag, szerencsére nem szárad semmi ilyesmi.

Ha jó orvost kapsz ki szerintem nem lesz probléma.

2010. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!