Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és egy olyan...

16 éves vagyok és egy olyan gondom lenne hogy 1 herém van. A másik hogy a herémen fehér "pattanás" szerű golyók tapinthatóak, egy kettőt lehet nyomni. A harmadik hogy egy vékony kis vonal látható középen. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró és nem érzem ez miatt magam teljesnek,ezt az egészet hogy lehetne megoldani otthoni körülmények között?,vagy mindeféle képpen orvoshoz kéne forduljak?Még nem cselekedtem ez ügyben semmit sem.

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. ápr. 8. 03:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Talán lehet beültetni egy műgolyót. A fehér csimbókokkal meg bőrgyógyászatra menj.
2018. ápr. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A pattanásszerűek azok gondolom a szőrtüszőknél vannak az normális. A vonal meg mindenkinek van a zacskó közepén.


Az egy golyó az ami kérdéses. Azzal nem voltál soha orvosnál?

2018. ápr. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mármint ha azok a fehérek azok ilyen kis izék, akkor normális. Nekem mindig is volt, szerintem mindenkinek van. De ha valami nagy gömbök akkor az nem normális.
2018. ápr. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az egy heréd veleszületett rendellenesség, vagy műtét eredménye? Bár szinte mindegy. Az agyalapi mirigyed érzékeli a nemi hormon mennyiségét a véredben, és úgy serkenti az egy heréd sejtjeit, hogy termeljenek többet, így a rend helyreáll. Emiatt ne aggódj.

A többire már kaptál választ.

2018. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, még egy: talán lehetne implantátumot beültetni, de minden műtétnek van kockázata, jobb nem piszkálni. A lányok fantáziáját inkább csiklandozni fogja a helyzeted, nem taszítani. Persze mem azt mondom, hogy dicsekedj vele, de amikor kiderül, nem lesz gond.
2018. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Veleszületetten nincs meg a másik heréd? Ha így van, akkor a hasüregedben vagy a lágyékcsatornában rekedt, amiből később bajod lehet. Gyereksebészhez menjetek el egy szülőddel.

A másik két panaszod nem betegség, ahogy előttem is írták.

2018. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

A fiuknál csecsemő korban többször is ellenőrzi a gyerek orvos,hogy a herék leszálltak e a zacsiba ,illetve meg van e mind a 2

Kis gyerek korban fel,le járhatnak,és ez nem betegség .

2018. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A here páros szerv, ha egy van az még elég. Kicsit nagyobb lesz mintha ketten lennének, de minden tekintetben megállja a helyét. Maximum jobban kell rá vigyáznod mert nincs másik.

Ha szeretnéd, tesznek mellé szilikon pótlást, ha van ennyi hely a zacskódban. Ha sosem volt, akkor az a rész sosem nyúlt meg. Konkrét lehetőségeket egy orvossal kéne megbeszélni, mint ahogy azt sem tudom, fizeti e a tb a beavatkozást.

A zacsidon a pattanások jó eséllyel faggyúmirigyek.

A vékony kis vonal azt mutatja hol nőtt össze a két részből álló herezacskód.

2018. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok, valóban egy herével is nemzőképes vagy, és ha műtét következtében van csak egy, akkor létezik implantátum a zacsiba, de ha veleszületetten nincs meg, akkor ki kell deríteni, hogy hol a másik.


Fiúbabáknál felcsúszhat a here a lágyékcsatornába és meleg fürdő hatására megint a herezacskóban tapintható (ingahere). Ha tartósan fent marad, akkor ezt 2 éves kor körül choriogonin injekcióval próbálják helyrehozni, ha nem sikerül, akkor fixációs műtétet végeznek. Minderre azért van szükség egyoldali problémánál is, mert ugyan nemzőképes lesz nagykorában egy herével is, de a hasüregben, testmelegben maradt here elrákosodhat.


16 évesen NEM normális, ha nincs meg az egyik heréd!

2018. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

16 éves korra már annyi vizsgálaton esik át egy fiatal,ha ez a hasüregben marad,már észre vették volna .

Arról nem beszélve,már jelentkezett volna valami formában

A test mindig próbálja kidobni azt,ami nem oda való .

2018. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!