Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és egy olyan...

16 éves vagyok és egy olyan gondom lenne hogy 1 herém van. A másik hogy a herémen fehér "pattanás" szerű golyók tapinthatóak, egy kettőt lehet nyomni. A harmadik hogy egy vékony kis vonal látható középen. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró és nem érzem ez miatt magam teljesnek,ezt az egészet hogy lehetne megoldani otthoni körülmények között?,vagy mindeféle képpen orvoshoz kéne forduljak?Még nem cselekedtem ez ügyben semmit sem.

Válaszokat előre is köszönöm.



2018. ápr. 8. 03:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
6 os,16 évesen már nem a gyereksebészetre kell menni .
2018. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 18-ig gyerek a gyerek, lehet, hogy másutt másképp van.
2018. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a másik here a hasüregben vagy a lágyékcsatornában maradt akkor azt ki kell műteni, különben el fog rákosodni a magasabb hőmérséklet miatt. Nem véletlen van annak a helye a herezacskóban.
2018. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hitlernek és Napóleonnak is egy heréje volt.
2018. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!