Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékheregyulladás? Tanácsok?

Mellékheregyulladás? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete sikerült egy buli után felfáznom, és pár nap múlva azt vettem észre,hogy érzékenyebb a bal herém, valamint eléggé meg is nagyobbodott. Felkerestem az urológust,aki felírt egy antibiotikumot és egy gyulladáscsökkentőt.Beszedtem mindkettőt az előírt 10 nap alatt,de sajnos nem múlt el. Ma elmentem a magánorvosomhoz,akiben jobban bízok mint az sztk-s urológusban, mivel sokkal türelmesebb, még akkor is ha nem magánba keresem keresem fel, mivel rendel sztkban is,de sajnos elég ritkán. Szóval felkerestem és felírt egy 7 napos antibiotikumot, ami erősebb, és még egy gyulladáscsökkentőt, de meghagyta,hogy ne egyszerre szedjem be ,hogy a gyomromat ne szedje még jobban szét. Viszont most eléggé kétségbe vagyok esve, mivel az interneten sikerült mindenfélét összeolvasnom, ezeknek a gyulladásoknak a szövődményeiről:a mellékhere, vagy a komplett here eltávolítása,terméketlenség stb. Próbálom betartani az orvos által felírtakat, de most nagyon rosszul érzem magam, és eléggé parázok,hogy mi lesz, ha tényleg nem múlik el és kialakul ez az akkut állapot.Szóval tudnátok adni valami tippet, borogatás stb,ami nektek segített?Minden érdekel,sztorik a ti gyógyulásotokról, meg bármi, ami egy kicsit is meg tud nyugtatni, Egyébként volt már ilyen gyulladásom, sajnos úgy tűnik hajlamos vagyok rá,de akkor mindig 1 hét alatt elmúlt az antibiotikumtól.

2018. ápr. 18. 21:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!